Menu

Træningstider

image Helsinge fodbold, U12, årgang 2010

Vi træner udendørs hver mandag og onsdag kl. 16.30 - 18.30 på banerne 5A/5B bag Helsinge Hallen

 

Husk tilmelding til vores Facebook-side "Helsinge fodbold årgang 2010". Her bliver der løbende opdateret med nyheder, tilmelding til kampe mv.
Bh/Jonas og Tom

KampprogramU12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

August 2022

Hørsholm-Usserød IK
5 - 1
livescore
Ude
Hørsholm Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
20. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

FC Holte

Hundested IK
27. aug
Kl. 10.00
Ude
Hundested Stadion

Helsinge Fodbold
September 2022

Helsinge Fodbold
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Allerød Fodbold Klub (2)

IF Skjold Birkerød
10. sep
Kl. 11.00
Ude
Birkerød Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
16. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Helsinge Stadion

Helsingør IF Fodbold

Helsinge Fodbold
23. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Helsinge Stadion

Snekkersten IF
Oktober 2022

Nivå-Kokkedal FK
2. okt
Kl. 10.00
Ude
Karsemosegård

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
9. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Espergærde IF

KampprogramU12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

August 2022

Helsinge Fodbold
1 - 2
livescore
Hjemme
Helsinge Stadion

IF Skjold Birkerød

Allerød Fodbold Klub (3)
3 - 0
livescore
Ude
Allerød Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
25. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Brødeskov IF
September 2022

Hillerød Fodbold
3. sep
Kl. 13.00
Ude
Hillerød Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
8. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Bagsværd BK

BFC Lundegården
17. sep
Kl. 11.15
Ude
Skovmarkskolen

Helsinge Fodbold

Farum BK
25. sep
Kl. 11.15
Ude
Farum Park

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
29. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub
Oktober 2022

Frederikssund FB
7. okt
Kl. 17.30
Ude
Frederikssund Stadion

Helsinge Fodbold

StillingU12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Snekkersten IF 1 1 0 0 3
2 Hørsholm-Usserød IK 1 1 0 0 3
3 IF Skjold Birkerød 1 1 0 0 3
4 Allerød Fodbold Klub (2) 1 1 0 0 3
5 Nivå-Kokkedal FK 1 1 0 0 3
6 Helsingør IF Fodbold 1 0 0 1 0
7 Hundested IK 1 0 0 1 0
8 FC Holte 1 0 0 1 0
9 Espergærde IF 1 0 0 1 0
10 Helsinge Fodbold 1 0 0 1 0

StillingU12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub (3) 2 2 0 0 6
2 Bagsværd BK 1 1 0 0 3
3 Frederikssund FB 1 1 0 0 3
4 IF Skjold Birkerød 1 1 0 0 3
5 Farum BK 0 0 0 0 0
6 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
7 Frederiksværk Fodbold Klub 1 0 0 1 0
8 Helsinge Fodbold 2 0 0 2 0
9 Brødeskov IF 1 0 0 1 0
10 BFC Lundegården 1 0 0 1 0

Næste kampU12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
FC Holte
20. aug
Kl. 12.00
Helsinge Stadion
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår - Pulje 1

Næste kampU12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
Brødeskov IF
25. aug
Kl. 18.00
Helsinge Stadion
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår - Pulje 1