Menu
Nyheder Helsinge Fodbold Forside 11. april kl. 16:51
Nyt samarbejde med Lyngby Boldklub
Nyheder Helsinge Fodbold Forside
Spændende sæson venter forude for senior 2
Nyheder Helsinge Fodbold Forside
NYHED.. U11 til U17 Målmåndstræning
Nyheder Helsinge Fodbold Forside
Vigtig vinteropstart undervejs for senior 1
Nyheder Helsinge Fodbold Forside
DBU Fodboldskole 2017
Nyheder Årgang 06
Michael Hemmingsen kommer til Helsinge
Nyheder Helsinge Fodbold Forside
Helsinge Fodbold stopper samarbejdet med FCN
Nyheder Årgang 06
Årgang 2006 sælger lodder for Børnehjælpsdagen
Nyheder U15 Drenge
U15 til Verona Cup Læs her hvordan det gik..

Næste kampSjællandsserien • Pulje 1

Hjemme mod
FC Lejre
29. apr
Kl. 13.00
Helsinge Stadion
Sjællandsserien - Pulje 1
Hjemme Kampe
April 2017
28.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Stadion
29.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (05) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Ølstykke FC
Helsinge Stadion
29.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Lejre
Helsinge Stadion
29.
lørdag
15.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederikssund FB
Helsinge Stadion
30.
søndag
10.18
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - Forårsserie 30/4 • Pulje 5, 2 baner
Helsinge Stadion
Slagslunde-Ganløse IF
Helsinge Stadion
30.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U11
U11 Piger 1 8-mands (06) • Pulje 1
Helsinge Stadion
B.93
Helsinge Stadion
Maj 2017
1.
mandag
18.30
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Jægerspris IK
Helsinge Stadion
1.
mandag
18.30
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Farum BK
Helsinge Stadion
3.
onsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (04) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Stadion
3.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (98-99) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Stadion
3.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Veteran
Veteran 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Fredensborg BI
Helsinge Stadion
5.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (06) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Stadion
5.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 8-mands (00-01) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
5.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (06) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Ølstykke FC
Helsinge Stadion
6.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hornbæk IF
Helsinge Stadion
6.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 6. maj • Pulje 5
St. Lyngby Stadion
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
St. Lyngby Stadion
6.
lørdag
10.36
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) begynder - 6. maj • Pulje 5, 2 baner
Helsinge Stadion
IS Skævinge
Helsinge Stadion
6.
lørdag
10.36
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) begynder - 6. maj • Pulje 5, 2 baner
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
6.
lørdag
10.36
Helsinge Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 6. maj • Pulje 6
Helsingør Idrætspark
Helsingør IF Fodbold
Helsingør Idrætspark
6.
lørdag
10.36
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 7
Baunehøj Stadion
Slangerup & Omegn IF (2)
Baunehøj Stadion
6.
lørdag
10.36
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 8
Baunehøj Stadion
Ølstykke FC (1)
Baunehøj Stadion
6.
lørdag
11.12
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) begynder - 6. maj • Pulje 5, 2 baner
Helsinge Stadion
Kr. Værløse IF
Helsinge Stadion
6.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 6. maj • Pulje 5
St. Lyngby Stadion
Helsingør IF Fodbold
St. Lyngby Stadion
6.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) begynder - 6. maj • Pulje 5, 2 baner
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
6.
lørdag
11.48
Helsinge Fodbold
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 6. maj • Pulje 6
Helsingør Idrætspark
Espergærde IF
Helsingør Idrætspark
6.
lørdag
11.48
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 7
Baunehøj Stadion
IS Skævinge (2)
Baunehøj Stadion
6.
lørdag
11.48
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 8
Baunehøj Stadion
Ølstykke FC (2)
Baunehøj Stadion
6.
lørdag
15.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Ølsted IF
Helsinge Stadion
7.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 7. maj • Pulje 3, 2 baner
Helsinge Stadion
Karlebo IF
Helsinge Stadion
7.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 7. maj • Pulje 3, 2 baner
Helsinge Stadion
Jyllinge FC
Helsinge Stadion
7.
søndag
10.54
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 16
Helsinge Stadion
Hillerød GI
Helsinge Stadion
7.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 2 8M (04) • Pulje 1
Helsinge Stadion
AB Tårnby
Helsinge Stadion
7.
søndag
11.12
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 7. maj • Pulje 3, 2 baner
Helsinge Stadion
Slagslunde-Ganløse IF
Helsinge Stadion
7.
søndag
11.12
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 16
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
7.
søndag
11.30
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 7. maj • Pulje 3, 2 baner
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
7.
søndag
11.48
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 7. maj • Pulje 3, 2 baner
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
7.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
IF Bytoften
Helsinge Stadion
7.
søndag
12.42
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 16
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
7.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (04) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Stadion
7.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Stadion
7.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Humlebæk BK
Helsinge Stadion
7.
søndag
15.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF, Hillerød (1)
Helsinge Stadion
8.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Annisse IF
Helsinge Stadion
10.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundige BK
Helsinge Stadion
10.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (03) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Jyllinge FC
Helsinge Stadion
10.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
11.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (03) • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Jonstrup
Helsinge Stadion
13.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (03) • Pulje 1
Helsinge Stadion
KBK Hillerød
Helsinge Stadion
13.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød FK
Helsinge Stadion
13.
lørdag
15.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
IS Skævinge
Helsinge Stadion
14.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - Forårsserie 14/5 • Pulje 6
Helsingør Idrætspark
IF Skjold Birkerød (1)
Helsingør Idrætspark
14.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U11
U11 Piger 1 8-mands (06) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Fredensborg BI
Helsinge Stadion
15.
mandag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (05) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
17.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (03) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Lundtofte Boldklub
Helsinge Stadion
17.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Veteran
Veteran 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
18.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
18.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Fredensborg BI (2)
Helsinge Stadion
19.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (06) • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Holte
Helsinge Stadion
19.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (06) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
19.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (98-99) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Helsinge Stadion
19.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 8-mands (00-01) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Vipperød BK
Helsinge Stadion
20.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (05) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Slagslunde-Ganløse IF
Helsinge Stadion
20.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (04) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
20.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
20.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 1
Helsinge Stadion
Brøndby
Helsinge Stadion
21.
søndag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (04) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Farum BK
Helsinge Stadion
21.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
21.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF, Hillerød
Helsinge Stadion
22.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Oldboys/girls
Old boys 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
24.
onsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
24.
onsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U15 Piger 8-mands (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
VTF (Vejby/Tisvilde)
Helsinge Stadion
24.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Dalby IF / HFK fodbold
Helsinge Stadion
24.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
24.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Veteran
Veteran 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk FK
Helsinge Stadion
26.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (03) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frem Hellebæk
Helsinge Stadion
27.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Jyllinge FC
Helsinge Stadion
27.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (05) • Pulje 2
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
27.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 1
Helsinge Stadion
Herlev IF
Helsinge Stadion
27.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (03) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Ramløse IF
Helsinge Stadion
27.
lørdag
15.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00) • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frem Hellebæk
Helsinge Stadion

Nyheder fra DBU

Vejret i Helsinge

Se mere Helsinge-vejr hos DMI

Sponsor Helsinge Fodbold

Vejret i Helsinge

Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Helsinge Fodbold Facebook

Helsinge Fodbold Glemmekassen