Menu
NYHED 28. oktober kl. 10:40
Nyt fra Helsinge U12
NYHED
27. oktober kl. 12:58 Lige ved og næsten for Helsinge Fodbold
NYHED
27. oktober kl. 09:22 Som følge af Covid 19 udsættes kampe
NYHED
26. oktober kl. 18:56 Helsinge sejeste fodboldpiger gik ubesejret i gennem forårsturneringen.
NYHED
25. oktober kl. 11:36 U14 Drenge er blevet klædt godt på til de kommende kampe og træninger.

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Hjemme mod
Ballerup BK
6. mar
Kl. 11.30
Helsinge Stadion
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Ude mod
Snekkersten IF
4. apr
Kl. 14.00
Snekkersten Idrætscenter
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
Oktober 2020
31.
lørdag
11.00
Allerød Fodbold Klub
Omkl. 5
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Bane 3
Helsinge Fodbold
Omkl. 6
Allerød Idrætspark
Bane 3
Dommeromk. Dommer 1
31.
lørdag
14.00
FC Holte
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Rudegård Stadion
Helsinge Fodbold
Rudegård Stadion
November 2020
1.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
KB (2)
Helsinge Stadion
8.
søndag
09.00
Herlev IF
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Helsinge Fodbold 1
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
09.11
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
BK Friheden
Helsinge-hallerne
8.
søndag
09.20
Vallensbæk IF 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Helsinge Fodbold 1
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.33
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
09.40
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
Virum-Sorgenfri BK 2
Virumgård kunstgræsbane
8.
søndag
09.44
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Orient GI (2)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.00
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Skibby Stadion Kunstgræs
8.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Stavnsholt
Kr. Værløse IF
Stavnsholt
8.
søndag
10.15
Orient GI (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.20
Hillerød Fodbold 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Skibby Stadion Kunstgræs
8.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Stavnsholt
Slagslunde-Ganløse IF
Stavnsholt
8.
søndag
10.26
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Orient GI (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.26
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.37
FC Holte
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Skibby Stadion Kunstgræs
FC Hornsherred 1
Skibby Stadion Kunstgræs
8.
søndag
10.40
Værløse BK 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Stavnsholt
Helsinge Fodbold 3
Stavnsholt
8.
søndag
10.48
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.59
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold
Helsinge-hallerne
8.
søndag
10.59
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 2
Helsinge-hallerne
FC Holte
Helsinge-hallerne
8.
søndag
16.30
BK Friheden
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
16.30
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Taastrup FC
Helsinge-hallerne
8.
søndag
16.41
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
16.52
BK Friheden
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
17.03
Helsingør IF Fodbold (1)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
17.14
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Helsingør IF Fodbold (1)
Helsinge-hallerne
8.
søndag
17.14
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 dr (13) ½ banestævne Helsinge 8/11 • Pulje 1
Helsinge-hallerne
Taastrup FC
Helsinge-hallerne
9.
mandag
16.50
Esrum IF 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Gribskovhallen Kunstgræs
Helsinge Fodbold 3
Gribskovhallen Kunstgræs
14.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Brødeskov IF
Helsinge Stadion Kunstgræs
14.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bagsværd BK 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
14.
lørdag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold 1
Frederiksværk Stadion
14.
lørdag
13.00
Hvidovre IF
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
Helsinge Fodbold
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
14.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Gilleleje FK
Helsinge Stadion Kunstgræs
14.
lørdag
14.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 1
Virumgård kunstgræsbane
Helsinge Fodbold
Virumgård kunstgræsbane
15.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Hornbæk IF 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
15.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Allerød Fodbold Klub 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
15.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Espergærde IF
Helsinge Stadion Kunstgræs
21.
lørdag
13.45
B 1903
Herrer
U17
VinterBold U17 Drenge Mester • Pulje 1
B1903
Helsinge Fodbold
B1903
22.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 1
Helsinge Stadion
22.
søndag
10.00
Kr. Værløse IF
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Lyngehallen
Helsinge Fodbold 3
Lyngehallen
22.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Helsinge Stadion
Herlev IF
Helsinge Stadion
22.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK 1
Helsinge Stadion
22.
søndag
10.20
Lynge-Uggeløse IF 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Lyngehallen
Helsinge Fodbold 3
Lyngehallen
22.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Helsinge Stadion
Greve Fodbold 6
Helsinge Stadion
22.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsingør IF Fodbold 1
Helsinge Stadion
22.
søndag
10.40
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Lyngehallen
Helsinge Fodbold 3
Lyngehallen
22.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 3
Helsinge Stadion
22.
søndag
13.00
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
23.
mandag
23.59
Hundested IK
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Hundested Stadion
Helsinge Fodbold 2
Hundested Stadion
28.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Farum BK 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
11.00
Humlebæk BK 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Helsinge Fodbold 2
Humlebæk Stadion
28.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 3
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Lynge-Uggeløse IF 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
12.00
Hillerød Fodbold
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Farum BK
Helsinge Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
16.00
Hillerød Fodbold
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
29.
søndag
10.00
Farum BK
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Stavnsholt
Helsinge Fodbold
Stavnsholt
29.
søndag
10.00
Allerød Fodbold Klub 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Allerød Idrætspark Kunstgræs
Helsinge Fodbold 1
Allerød Idrætspark Kunstgræs
29.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Fredensborg BI
Helsinge Stadion Kunstgræs