Menu
NYHED 02. august kl. 14:46
Vores alle sammen Polle er gået bort
NYHED
07. juni kl. 19:37 HELSINGE FODBOLD SØGER TRÆNER TIL SERIE 3
NYHED
28. maj kl. 21:45 DBU Fodboldskole 2020 bliver afviklet
NYHED
25. maj kl. 07:38 Trænerskifte på Helsinge Fodbolds førstehold
NYHED
19. maj kl. 17:36 DBU SJÆLLAND INDSTILLER SÆSONEN

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Hjemme mod
B. 1973, Herlev
13. aug
Kl. 19.00
Helsinge Stadion
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Ude mod
Snekkersten IF
16. aug
Kl. 14.00
Snekkersten Idrætscenter
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
August 2020
6.
torsdag
19.00
Hareskov IF
UHT
Herrer
M+32
SommerBOLD M+32 11-mands • Pulje 1
Birkevang
Helsinge Fodbold
Birkevang
8.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Værløse Stadion
AB
Værløse Stadion
10.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Herstedøster IC
Helsinge Stadion
11.
tirsdag
18.30
Ålholm IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen
12.
onsdag
19.00
Hillerød Fodbold
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
12.
onsdag
19.00
Esrum IF
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
Esrum Stadion
Helsinge Fodbold
Esrum Stadion
13.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Stadion
13.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
13.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
B. 1973, Herlev
Helsinge Stadion
14.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Ålholm IF
Helsinge Stadion
15.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
15.
lørdag
12.00
Hornbæk IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
13.30
Slangerup & Omegn IF
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Slangerup Stadion
Helsinge Fodbold
Slangerup Stadion
15.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
Jægersborg
Helsinge Stadion
16.
søndag
14.00
Snekkersten IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter
16.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Stenløse BK
Helsinge Stadion
17.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
17.
mandag
19.00
BSF
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Helsinge Fodbold
Ballerup Idrætspark
17.
mandag
20.00
Solrød FC
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Solrød Idrætscenter
18.
tirsdag
18.30
Slangerup & Omegn IF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Slangerup Stadion
Helsinge Fodbold
Slangerup Stadion
18.
tirsdag
19.00
Hundested IK
Omklædning 4
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Hundested Stadion
8-mands bane 1
Helsinge Fodbold
Omklædning 3
Hundested Stadion
8-mands bane 1
20.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
22.
lørdag
12.30
FIF/KBK Hillerød
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
KBK Hillerød Øst-huset
Helsinge Fodbold
KBK Hillerød Øst-huset
22.
lørdag
12.30
Melby-Liseleje IF
Omklædning 4
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Melby Stadion
Bane 2A
Helsinge Fodbold
Hallen
Melby Stadion
Bane 2A
22.
lørdag
13.30
Værløse
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Værløse Stadion
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
22.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Kvistgård IF
Helsinge Stadion
23.
søndag
10.00
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
23.
søndag
10.00
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
23.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 23/8 • Pulje 2, 2 baner
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
23.
søndag
10.18
Nødebo IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
23.
søndag
10.36
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 • Pulje 4
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
23.
søndag
10.54
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 23/8 • Pulje 2, 2 baner
Virum Stadion
Nødebo IF
Virum Stadion
23.
søndag
11.12
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Hillerød Stadion
23.
søndag
11.12
Værløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 • Pulje 4
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
23.
søndag
11.12
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 23/8 • Pulje 2, 2 baner
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
23.
søndag
11.48
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 • Pulje 4
Helsinge Stadion
BFC Lundegården
Helsinge Stadion
23.
søndag
11.48
Vallensbæk IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 23/8 • Pulje 2, 2 baner
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
23.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF, Hillerød
Helsinge Stadion
23.
søndag
12.06
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Værløse BK
Hillerød Stadion
23.
søndag
12.24
Frederiksværk Fodbold Klub
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 23/8 • Pulje 4
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
23.
søndag
12.42
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 23/8 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
23.
søndag
13.00
Brøndby Strand IK
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Langbjergskolen
Helsinge Fodbold
Langbjergskolen
23.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
24.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
24.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hareskov IF
Helsinge Stadion
25.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
25.
tirsdag
18.30
Brønshøj (M)
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (04-05) 20/21 • P1
Tingbjerg I P
Bane 3
Helsinge Fodbold (Ø2)
Tingbjerg I P
Bane 3
25.
tirsdag
19.00
Frederiksværk Fodbold Klub
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
26.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
26.
onsdag
19.00
Frederikssund FB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
27.
torsdag
17.00
FIF, Hillerød
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
FIF-Stadion Kunstgræs
27.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
27.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Stadion
29.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Slagslunde-Ganløse IF
Helsinge Stadion
29.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
29.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Ølstykke FC
Helsinge Stadion
29.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge Stadion
29.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
Roskilde BK 2
Helsinge Stadion
29.
lørdag
15.30
IS Skævinge
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Baunehøj Stadion
Helsinge Fodbold
Baunehøj Stadion
30.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Hornsherred
Helsinge Stadion
31.
mandag
18.45
Hornbæk IF
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
September 2020
1.
tirsdag
18.45
Hundested IK
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
Hundested Stadion
Helsinge Fodbold
Hundested Stadion
2.
onsdag
18.00
FC Hornsherred
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
2.
onsdag
18.30
Albertslund IF
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Albertslund Stadion
Helsinge Fodbold
Albertslund Stadion
2.
onsdag
18.45
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bagsværd BK
Helsinge Stadion
3.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
4.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Humlebæk BK
Helsinge Stadion
5.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hareskov IF
Helsinge Stadion
5.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold
Helsinge Stadion
5.
lørdag
14.15
Brødeskov IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion