Menu
NYHED 05. januar kl. 16:30
Alt fodbold indstilles med omgående virkning!
NYHED
14. december kl. 22:19 Nu med UEFA B-Licens
NYHED
05. december kl. 10:27 Corona opråb fra formanden for DBU Sjælland
NYHED
30. november kl. 16:52 U11 ubesejret i 17 kampe
NYHED
10. november kl. 18:22 Grand Super Veteran 55+ vinder rækken!

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Ude mod
B. 1973, Herlev
20. mar
Kl. 15.30
Elverroad Kunstgræs
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Ude mod
Snekkersten IF
4. apr
Kl. 14.00
Snekkersten Idrætscenter
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
Januar 2021
17.
søndag
10.41
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 17/1 AFLYST • Pulje 3
Aflyst
Kirke Hyllinge IF
Aflyst
17.
søndag
10.52
B. 1973, Herlev (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 17/1 AFLYST • Pulje 3
Aflyst
Helsinge Fodbold
Aflyst
17.
søndag
11.03
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 17/1 AFLYST • Pulje 3
Aflyst
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Aflyst
17.
søndag
11.14
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 17/1 AFLYST • Pulje 3
Aflyst
Helsinge Fodbold
Aflyst
23.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Stadion Kunstgræs
Februar 2021
7.
søndag
11.56
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 1
Aflyst
Rebæk IF
Aflyst
7.
søndag
12.07
Taastrup FC (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 1
Aflyst
Helsinge Fodbold (2)
Aflyst
7.
søndag
12.18
Helsinge Fodbold (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 1
Aflyst
Greve Fodbold (2)
Aflyst
7.
søndag
12.29
Albertslund IF (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 1
Aflyst
Helsinge Fodbold (2)
Aflyst
7.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 2
Aflyst
Taastrup FC (1)
Aflyst
7.
søndag
13.22
Helsinge Fodbold (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 2
Aflyst
Greve Fodbold (1)
Aflyst
7.
søndag
13.33
Albertslund IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Strøby 7/2 • Pulje 2
Aflyst
Helsinge Fodbold (1)
Aflyst
8.
mandag
23.59
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Omklædning
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Frederiksværk Stadion
Kunstbane
Helsinge Fodbold 2
Omklædning
Frederiksværk Stadion
Kunstbane
Dommeromk. Omklædning
8.
mandag
23.59
Måløv BK
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
13.
lørdag
08.11
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 13/2 • Pulje 1
Møllegårdhallen
Farum BK (1)
Møllegårdhallen
13.
lørdag
08.22
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 13/2 • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
13.
lørdag
08.33
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 13/2 • Pulje 1
Møllegårdhallen
Taastrup FC (1)
Møllegårdhallen
13.
lørdag
08.44
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 13/2 • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
13.
lørdag
09.00
IS Skævinge 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold 1
Brødeskov Stadion Kunst
13.
lørdag
10.00
Jyllinge FC
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Spraglehøj Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg
13.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
13.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 3
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Intet anvendes
Ølstykke FC 1
Intet anvendes
13.
lørdag
13.00
Humlebæk BK
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 2 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Helsinge Fodbold
Humlebæk Stadion
13.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
FC Helsingør Piger
Helsinge Stadion Kunstgræs