Menu

Best. REFERATER 2020

Her kan du følge med i bestyrelsens arbejde samt beslutninger.

Referatet er uden oplysninger vedr. personfølsomme oplysninger, emner, beslutninger og lign

 

REFERATER

Referat fra 05.02.2020
 

NYHED 02. marts kl. 16:18
Helsinge Fodbold og Realskolen i talent samarbejde
NYHED
01. marts kl. 14:10 Så er der igen "Specifik Fredag"
NYHED
01. marts kl. 13:20 Nyt fra DBU Sjællands formand
NYHED
01. marts kl. 08:38 Nu kan du blive testet for Covid19 inden træningen
NYHED
25. februar kl. 21:34 Nyt fra DBU

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Ude mod
B. 1973, Herlev
20. mar
Kl. 15.30
Elverroad Kunstgræs
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Ude mod
Snekkersten IF
4. apr
Kl. 14.00
Snekkersten Idrætscenter
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
Marts 2021
6.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Holbæk B&I 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
6.
lørdag
11.00
Helsingør IF Fodbold 2
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsingør Idrætspark
Helsinge Fodbold 2
Helsingør Idrætspark
7.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold 2
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Farum BK 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
7.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold 3
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Jyllinge FC 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
13.
lørdag
10.00
Allerød Fodbold Klub 2
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Allerød Idrætspark Kunstgræs
Helsinge Fodbold 1
Allerød Idrætspark Kunstgræs
13.
lørdag
12.00
Ålholm IF
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
14.
søndag
09.00
Hareskov IF
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Værløse Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion Kunstgræs
20.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold 1
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Hareskov IF 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
20.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion Kunstgræs
20.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
B. 1973, Herlev 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
20.
lørdag
15.30
B. 1973, Herlev
UDS
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Elverroad Kunstgræs
21.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold 2
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Gilleleje FK
Helsinge Stadion Kunstgræs
21.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold 2
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Slangerup & Omegn IF 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
21.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U17
Træningskamp U17 Drenge Mester • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Brønshøj Boldklub
Helsinge Stadion Kunstgræs
21.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U17
Træningskamp U17 Drenge Mester • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hvidovre Idrætsforening
Helsinge Stadion
21.
søndag
13.00
Frem Hellebæk 2
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold 3
Pedella Park Kunstgræs
23.
tirsdag
20.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+40
Veteran-LP • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Hundested IK
Helsinge Stadion Kunstgræs
27.
lørdag
10.00
Melby-Liseleje IF 1
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Hundested Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold 1
Hundested Stadion Kunstgræs
27.
lørdag
10.00
Frem Hellebæk 1
Spillet
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Pedella Park Kunstgræs
27.
lørdag
10.45
Svogerslev BK
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Svogerslev Idrætspark
Helsinge Fodbold 1
Svogerslev Idrætspark
27.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Værløse
Helsinge Stadion Kunstgræs
28.
søndag
10.00
Fredensborg BI 1
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Fredensborg Stadion
Helsinge Fodbold 2
Fredensborg Stadion
April 2021
1.
torsdag
11.00
Ølstykke FC
-
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold
Ølstykke Stadion
3.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion Kunstgræs
4.
søndag
14.00
Snekkersten IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter