Menu

Best. REFERATER 2020

Her kan du følge med i bestyrelsens arbejde samt beslutninger.

Referatet er uden oplysninger vedr. personfølsomme oplysninger, emner, beslutninger og lign

 

REFERATER

Referat fra 05.02.2020
 

NYHED 08. september kl. 14:47
Helsinge vinder med tenniscifrene 1-6
NYHED
01. september kl. 21:48 Helsinge vs Ølstykke
NYHED
26. august kl. 15:20 Klar til kamp trods massiv spillerafgang
NYHED
19. august kl. 15:02 Optimisme trods spillerfrafald og nedrykning
NYHED
14. august kl. 20:32 POLLE HÆDRET PÅ BANE 2

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Hjemme mod
Espergærde IF
26. sep
Kl. 11.30
Helsinge Stadion
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Hjemme mod
Gilleleje FK
26. sep
Kl. 14.00
Helsinge Stadion
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
September 2020
22.
tirsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Frederikssund FB
Helsinge Stadion
23.
onsdag
17.45
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
23.
onsdag
17.45
Kr. Værløse IF
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Sandet Stadion
Helsinge Fodbold
Sandet Stadion
23.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Kirke Hyllinge IF
Helsinge Stadion
24.
torsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF/KBK Hillerød
Helsinge Stadion
24.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
25.
fredag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
25.
fredag
18.00
Gilleleje FK
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
25.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
26.
lørdag
11.00
FIF, Hillerød
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
FIF-Stadion
Helsinge Fodbold
FIF-Stadion
26.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
26.
lørdag
12.30
Farum BK
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Farum Park
Helsinge Fodbold
Farum Park
26.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
26.
lørdag
14.00
FC Hornsherred
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
26.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
Frem
Helsinge Stadion
27.
søndag
10.00
Orient GI
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 • Pulje 2, 2 baner
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
Helsinge Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
27.
søndag
10.18
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
27.
søndag
10.36
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Gilleleje FK
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
11.12
Frem Hellebæk
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
11.12
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 • Pulje 2, 2 baner
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 A - 5 mands græs
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 A - 5 mands græs
27.
søndag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 • Pulje 2, 2 baner
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
Bagsværd BK
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
27.
søndag
11.48
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
27.
søndag
12.06
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Herlev IF
Helsinge Stadion
27.
søndag
12.24
Hornbæk IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
12.42
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
29.
tirsdag
19.30
Helsinge Fodbold
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
BK 96, Solrød
Helsinge Stadion
30.
onsdag
17.15
Frederikssund IK
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
30.
onsdag
18.00
Måløv BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Helsinge Fodbold
Måløv Idrætspark
30.
onsdag
18.30
FC Hornsherred
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
Oktober 2020
1.
torsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
1.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Brede/Høsterkøb
Helsinge Stadion
3.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Rudersdal
Helsinge Stadion
3.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Hillerød Stadion
Hillerød Fodbold
Hillerød Stadion
3.
lørdag
10.25
Helsinge Fodbold
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Hillerød Stadion
Hornbæk IF
Hillerød Stadion
3.
lørdag
10.50
IS Skævinge
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
3.
lørdag
12.00
Fredensborg BI
Omkl. 6 - UNGDOM
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Helsinge Fodbold
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Dommeromk. Omkl. 4 - TEAM83 OG DOMMER
3.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
3.
lørdag
13.00
FC Rudersdal
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
3.
lørdag
15.00
Ølsted IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Ølsted Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Ølsted Idrætsanlæg
4.
søndag
09.20
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Orient GI
Islev Skole
4.
søndag
09.40
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Helsinge Fodbold
Islev Skole
4.
søndag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Gryden kunstgræs
Helsinge Fodbold
Gryden kunstgræs
4.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Slagslunde-Ganløse IF
Gryden
4.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Bagsværd BK
Islev Skole
4.
søndag
10.18
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Gilleleje FK
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
10.20
Vallensbæk IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Helsinge Fodbold
Islev Skole
4.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Hundested IK
Gryden
4.
søndag
10.50
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Helsinge Fodbold
Gryden
4.
søndag
10.54
Værløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1
Værløse Stadion
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
4.
søndag
10.54
Værløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
11.30
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1
Værløse Stadion
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
4.
søndag
11.30
BFC Lundegården
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
12.00
Vanløse
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Kunst, Vanløse I P
Helsinge Fodbold
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
FC Holte
Gryden
4.
søndag
12.00
Farum BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Stavnsholt
Helsinge Fodbold (1)
Stavnsholt
4.
søndag
12.20
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Helsinge Fodbold
Gryden
4.
søndag
12.24
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1
Værløse Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Værløse Stadion
4.
søndag
12.24
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
12.25
IS Skævinge
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Stavnsholt
Helsinge Fodbold (1)
Stavnsholt
4.
søndag
12.40
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Helsinge Fodbold
Gryden
4.
søndag
12.50
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Stavnsholt
Helsinge Fodbold (1)
Stavnsholt
4.
søndag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg. -4.oktober Medaljestæ • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
4.
søndag
13.20
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Rosenhøj BK (2)
Gryden
4.
søndag
13.25
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg. -4.oktober Medaljestæ • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Taastrup FC
Hørsholm Idrætspark
4.
søndag
13.50
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg. -4.oktober Medaljestæ • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Greve Fodbold (2)
Hørsholm Idrætspark
5.
mandag
17.15
Albertslund BS 72
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Helsinge Fodbold
Sportspladsen i Syd
5.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Annisse IF
Helsinge Stadion
5.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
IF Skjold Birkerød
Helsinge Stadion
6.
tirsdag
18.30
Ølstykke FC
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold
Ølstykke Stadion
7.
onsdag
17.15
Stenløse BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
7.
onsdag
18.30
Stenløse BK
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
9.
fredag
18.00
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
10.
lørdag
10.00
IF Hjorten
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Skinderskovgård
11-mands 2
Helsinge Fodbold
Skinderskovgård
11-mands 2
Dommeromk. 5
10.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Ølstykke FC
Helsinge Stadion
10.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
AB
Helsinge Stadion
10.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Albertslund IF
Helsinge Stadion
10.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Tikøb IF
Helsinge Stadion
10.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
Glostrup
Helsinge Stadion
11.
søndag
10.00
Kr. Værløse IF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Sandet Stadion
Helsinge Fodbold
Sandet Stadion
11.
søndag
11.00
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
11.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
11.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF/KBK Hillerød
Helsinge Stadion
17.
lørdag
12.00
Hillerød Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
17.
lørdag
13.30
Frederiksværk FK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
18.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
19.
mandag
20.00
Hillerød Fodbold
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion