Menu
NYHED 10. november kl. 18:22
Grand Super Veteran 55+ vinder rækken!
NYHED
09. november kl. 08:37 COVID-19: Generalforsamling 2020 udsættes
NYHED
28. oktober kl. 10:40 Nyt fra Helsinge U12
NYHED
27. oktober kl. 12:58 Lige ved og næsten for Helsinge Fodbold
NYHED
27. oktober kl. 09:22 Som følge af Covid 19 udsættes kampe

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Hjemme mod
Ballerup BK
6. mar
Kl. 11.30
Helsinge Stadion
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Ude mod
Snekkersten IF
4. apr
Kl. 14.00
Snekkersten Idrætscenter
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
November 2020
28.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Farum BK 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 3
Spillet
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Lynge-Uggeløse IF 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
12.00
Hillerød Fodbold
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
28.
lørdag
16.00
Hillerød Fodbold
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
29.
søndag
10.00
Farum BK
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Stavnsholt
Helsinge Fodbold
Stavnsholt
29.
søndag
10.00
Allerød Fodbold Klub 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Allerød Idrætspark Kunstgræs
Helsinge Fodbold 1
Allerød Idrætspark Kunstgræs
29.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Fredensborg BI
Helsinge Stadion Kunstgræs
29.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
Træningskamp U17 Drenge Mester • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Brønshøj Boldklub
Helsinge Stadion Kunstgræs
29.
søndag
16.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Farum BK
Helsinge Stadion Kunstgræs
December 2020
5.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
Træningskamp U11 - Drenge • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion Kunstgræs
5.
lørdag
12.00
Humlebæk BK 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Helsinge Fodbold 2
Humlebæk Stadion
5.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
VinterBold U17 Drenge Mester • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
FC Holte
Helsinge Stadion Kunstgræs
6.
søndag
10.00
FC Hornsherred 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Skibby Stadion Kunstgræs
6.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Helsinge Stadion
Værløse BK 2
Helsinge Stadion
6.
søndag
10.00
Virum-Sorgenfri BK 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
K2B
Helsinge Fodbold 1
Birkerød Stadion
K2B
6.
søndag
10.20
Nivå-Kokkedal FK 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold 2
Skibby Stadion Kunstgræs
6.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub 2
Helsinge Stadion
6.
søndag
10.20
Greve Fodbold 6
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
K2B
Helsinge Fodbold 1
Birkerød Stadion
K2B
6.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 9
Skibby Stadion Kunstgræs
LSF 1
Skibby Stadion Kunstgræs
6.
søndag
10.40
Hundested IK
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 7
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold 3
Helsinge Stadion
6.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 2
Birkerød Stadion
IF Skjold Birkerød 3
Birkerød Stadion
6.
søndag
11.20
Dragør BK (1)
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Helsinge Fodbold
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
VTF (Vejby/Tisvilde)
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
12.00
Jyllinge FC
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Helsinge Fodbold
Bjørnehøjhallen
6.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Stadion Kunstgræs
6.
søndag
12.20
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål C • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Værløse BK
Bjørnehøjhallen
7.
mandag
23.59
Jyllinge FC 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold 1
Spraglehøj Idrætsanlæg
11.
fredag
17.30
Brødeskov IF 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8 • Pulje 4
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold 3
Brødeskov Stadion Kunst
12.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion Kunstgræs
12.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Gilleleje FK 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
12.
lørdag
12.00
Brødeskov IF
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
12.
lørdag
12.00
HIK (2)
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 2
Gentofte Sportspark Opv. kunst
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
Helsinge Fodbold
Gentofte Sportspark Opv. kunst
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
12.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Gilleleje FK
Helsinge Stadion Kunstgræs
12.
lørdag
13.30
Espergærde IF
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Mørdrup Idrætsanlæg
13.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Espergærde IF 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
13.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Roskilde Boldklub 1
Helsinge Stadion Kunstgræs