Menu

Specifik Målmandstræning

Helsinge Fodbold søger netop nu en eller flere trænere der kan varetage målmandstræningen for flere årgange

 

Hvis du har tid og lyst til at stå for Specifik Målmandstræning

kontakt da Formand Ole Madsen

NYHED 08. september kl. 14:47
Helsinge vinder med tenniscifrene 1-6
NYHED
01. september kl. 21:48 Helsinge vs Ølstykke
NYHED
26. august kl. 15:20 Klar til kamp trods massiv spillerafgang
NYHED
19. august kl. 15:02 Optimisme trods spillerfrafald og nedrykning
NYHED
14. august kl. 20:32 POLLE HÆDRET PÅ BANE 2

NÆSTE KAMP SERIE 1Serie 1 • Pulje 1

Hjemme mod
Espergærde IF
26. sep
Kl. 11.30
Helsinge Stadion
Serie 1 - Pulje 1

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Hjemme mod
Gilleleje FK
26. sep
Kl. 14.00
Helsinge Stadion
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
September 2020
22.
tirsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Frederikssund FB
Helsinge Stadion
23.
onsdag
17.45
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
23.
onsdag
17.45
Kr. Værløse IF
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Sandet Stadion
Helsinge Fodbold
Sandet Stadion
23.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Kirke Hyllinge IF
Helsinge Stadion
24.
torsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF/KBK Hillerød
Helsinge Stadion
24.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (07) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
25.
fredag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
25.
fredag
18.00
Gilleleje FK
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
25.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
26.
lørdag
11.00
FIF, Hillerød
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
FIF-Stadion
Helsinge Fodbold
FIF-Stadion
26.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
26.
lørdag
12.30
Farum BK
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Farum Park
Helsinge Fodbold
Farum Park
26.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
26.
lørdag
14.00
FC Hornsherred
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
26.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
Frem
Helsinge Stadion
27.
søndag
10.00
Orient GI
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 • Pulje 2, 2 baner
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
Helsinge Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
27.
søndag
10.18
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
27.
søndag
10.36
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Gilleleje FK
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
11.12
Frem Hellebæk
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
11.12
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 • Pulje 2, 2 baner
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 A - 5 mands græs
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 A - 5 mands græs
27.
søndag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 27/9 • Pulje 2, 2 baner
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
Bagsværd BK
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 9 B - 5 mands græs
27.
søndag
11.48
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
27.
søndag
12.06
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Herlev IF
Helsinge Stadion
27.
søndag
12.24
Hornbæk IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
27.
søndag
12.42
Bagsværd BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
29.
tirsdag
19.30
Helsinge Fodbold
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
BK 96, Solrød
Helsinge Stadion
30.
onsdag
17.15
Frederikssund IK
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
30.
onsdag
18.00
Måløv BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Helsinge Fodbold
Måløv Idrætspark
30.
onsdag
18.30
FC Hornsherred
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
Oktober 2020
1.
torsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
1.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Brede/Høsterkøb
Helsinge Stadion
3.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Rudersdal
Helsinge Stadion
3.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Hillerød Stadion
Hillerød Fodbold
Hillerød Stadion
3.
lørdag
10.25
Helsinge Fodbold
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Hillerød Stadion
Hornbæk IF
Hillerød Stadion
3.
lørdag
10.50
IS Skævinge
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 6
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
3.
lørdag
12.00
Fredensborg BI
Omkl. 6 - UNGDOM
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Helsinge Fodbold
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Dommeromk. Omkl. 4 - TEAM83 OG DOMMER
3.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
3.
lørdag
13.00
FC Rudersdal
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
3.
lørdag
15.00
Ølsted IF
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Ølsted Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Ølsted Idrætsanlæg
4.
søndag
09.20
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Orient GI
Islev Skole
4.
søndag
09.40
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Helsinge Fodbold
Islev Skole
4.
søndag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Gryden kunstgræs
Helsinge Fodbold
Gryden kunstgræs
4.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Slagslunde-Ganløse IF
Gryden
4.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Bagsværd BK
Islev Skole
4.
søndag
10.18
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Gilleleje FK
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
10.20
Vallensbæk IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg.-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Islev Skole
Helsinge Fodbold
Islev Skole
4.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Hundested IK
Gryden
4.
søndag
10.50
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Helsinge Fodbold
Gryden
4.
søndag
10.54
Værløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1
Værløse Stadion
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
4.
søndag
10.54
Værløse BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
11.30
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1
Værløse Stadion
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
4.
søndag
11.30
BFC Lundegården
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
12.00
Vanløse
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Kunst, Vanløse I P
Helsinge Fodbold
Kunst, Vanløse I P
4.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
FC Holte
Gryden
4.
søndag
12.00
Farum BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Stavnsholt
Helsinge Fodbold (1)
Stavnsholt
4.
søndag
12.20
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Helsinge Fodbold
Gryden
4.
søndag
12.24
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 • Pulje 1
Værløse Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Værløse Stadion
4.
søndag
12.24
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 4
Frederiksværk Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Stadion
4.
søndag
12.25
IS Skævinge
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Stavnsholt
Helsinge Fodbold (1)
Stavnsholt
4.
søndag
12.40
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Helsinge Fodbold
Gryden
4.
søndag
12.50
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 2 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 6
Stavnsholt
Helsinge Fodbold (1)
Stavnsholt
4.
søndag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg. -4.oktober Medaljestæ • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
4.
søndag
13.20
Helsinge Fodbold
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 6
Gryden
Rosenhøj BK (2)
Gryden
4.
søndag
13.25
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg. -4.oktober Medaljestæ • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Taastrup FC
Hørsholm Idrætspark
4.
søndag
13.50
Helsinge Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) beg. -4.oktober Medaljestæ • Pulje 2
Hørsholm Idrætspark
Greve Fodbold (2)
Hørsholm Idrætspark
5.
mandag
17.15
Albertslund BS 72
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Sportspladsen i Syd
Helsinge Fodbold
Sportspladsen i Syd
5.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+32
M+32 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Annisse IF
Helsinge Stadion
5.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
Herrer
M+55
8-mands +55 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
IF Skjold Birkerød
Helsinge Stadion
6.
tirsdag
18.30
Ølstykke FC
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold
Ølstykke Stadion
7.
onsdag
17.15
Stenløse BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
7.
onsdag
18.30
Stenløse BK
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
9.
fredag
18.00
Hørsholm-Usserød IK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
10.
lørdag
10.00
IF Hjorten
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Skinderskovgård
11-mands 2
Helsinge Fodbold
Skinderskovgård
11-mands 2
Dommeromk. 5
10.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Ølstykke FC
Helsinge Stadion
10.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
AB
Helsinge Stadion
10.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Albertslund IF
Helsinge Stadion
10.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Tikøb IF
Helsinge Stadion
10.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) • P2
Helsinge Stadion
Glostrup
Helsinge Stadion
11.
søndag
10.00
Kr. Værløse IF
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Sandet Stadion
Helsinge Fodbold
Sandet Stadion
11.
søndag
11.00
Allerød Fodbold Klub
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
11.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
11.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FIF/KBK Hillerød
Helsinge Stadion
17.
lørdag
12.00
Hillerød Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
17.
lørdag
13.30
Frederiksværk FK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
18.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
19.
mandag
20.00
Hillerød Fodbold
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion