Menu

Træningstider

image Helsinge fodbold, U8, årgang 2010

Vi træner udendørs hver mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.30 på banerne bag Helsinge Hallen

 

Husk tilmelding til vores Facebook side "Helsinge fodbold årgang 2010". Her bliver der løbende opdateret med nyheder, tilmelding til kampe mv.
Bh/Tommi, Jesper og Casper

U 11 række 1U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

August 2020

Helsinge Fodbold
12 - 1
Hjemme
Helsinge Stadion

Nivå-Kokkedal FK

Helsinge Fodbold
4 - 1
Hjemme
Helsinge Stadion

Allerød Fodbold Klub

Virum-Sorgenfri BK
2 - 6
Ude
Virum Stadion

Helsinge Fodbold
September 2020

Helsinge Fodbold
3 - 1
Hjemme
Helsinge Stadion

Hareskov IF

Espergærde IF
3 - 3
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
7 - 5
livescore
Hjemme
Helsinge Stadion

Lundtofte Boldklub

Kr. Værløse IF
4 - 12
Ude
Sandet Stadion

Helsinge Fodbold
Oktober 2020

Helsinge Fodbold
5 - 1
Hjemme
Helsinge Stadion

FC Rudersdal

Hørsholm-Usserød IK
2 - 5
Ude
Hørsholm Idrætspark

Helsinge Fodbold

U 11 række 3U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

August 2020

Helsinge Fodbold
0 - 12
Hjemme
Helsinge Stadion

Ålholm IF

Slangerup & Omegn IF
5 - 7
Ude
Slangerup Stadion

Helsinge Fodbold

FIF, Hillerød
4 - 4
Ude
FIF-Stadion Kunstgræs

Helsinge Fodbold
September 2020

Helsinge Fodbold
2 - 5
Hjemme
Helsinge Stadion

Humlebæk BK

Brødeskov IF
5 - 4
Ude
Brødeskov Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
HHT
Hjemme
Helsinge Stadion

Frem Hellebæk

Farum BK
4 - 9
Ude
Farum Park

Helsinge Fodbold
Oktober 2020

Helsinge Fodbold
1 - 2
Hjemme
Helsinge Stadion

Allerød Fodbold Klub

Kr. Værløse IF
4 - 5
Ude
Sandet Stadion

Helsinge Fodbold

U 11 række 1U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Helsinge Fodbold 9 8 1 0 25
2 Hareskov IF 9 7 0 2 21
3 Allerød Fodbold Klub 9 6 0 3 18
4 Lundtofte Boldklub 9 4 0 5 12
5 Espergærde IF 9 3 3 3 12
6 Nivå-Kokkedal FK 9 4 0 5 12
7 Virum-Sorgenfri BK 9 3 1 5 10
8 Hørsholm-Usserød IK 9 3 0 6 9
9 Kr. Værløse IF 9 3 0 6 9
10 FC Rudersdal 9 1 1 7 4

U 11 række 3U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FIF, Hillerød 9 7 2 0 23
2 Farum BK 9 5 1 3 16
3 Ålholm IF 9 4 2 3 14
4 Frem Hellebæk 9 4 2 3 14
5 Allerød Fodbold Klub 9 4 2 3 14
6 Slangerup & Omegn IF 9 4 1 4 13
7 Helsinge Fodbold 9 3 1 5 10
8 Humlebæk BK 9 3 1 5 10
9 Brødeskov IF 9 3 0 6 9
10 Kr. Værløse IF 9 2 0 7 6

Drenge 10 Trænere & Ledere

Træner
ingen img
Jesper Fischer
Træner & WebMaster
ingen img
Casper Gade
Målmandstræner
profilepic
Brian Juel Bøge Westring
Assistenttræner
profilepic
Kenni Alsen