Menu

Træningstider

image Helsinge fodbold, U8, årgang 2010

Vi træner udendørs hver mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.30 på banerne bag Helsinge Hallen

 

Husk tilmelding til vores Facebook side "Helsinge fodbold årgang 2010". Her bliver der løbende opdateret med nyheder, tilmelding til kampe mv.
Bh/Tommi, Jesper og Casper

U 11 række 1U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

August 2020

Helsinge Fodbold
15. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Nivå-Kokkedal FK

Allerød Fodbold Klub
23. aug
Kl. 10.00
Ude
Allerød Idrætspark

Helsinge Fodbold

Virum-Sorgenfri BK
29. aug
Kl. 10.30
Ude
Virum Stadion

Helsinge Fodbold
September 2020

Helsinge Fodbold
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Hareskov IF

Espergærde IF
12. sep
Kl. 10.00
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
19. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Lundtofte Boldklub

Kr. Værløse IF
23. sep
Kl. 17.45
Ude
Sandet Stadion

Helsinge Fodbold
Oktober 2020

Helsinge Fodbold
3. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

FC Rudersdal

Hørsholm-Usserød IK
9. okt
Kl. 18.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Helsinge Fodbold

U 11 række 3U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

August 2020

Helsinge Fodbold
14. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Ålholm IF

Slangerup & Omegn IF
18. aug
Kl. 18.30
Ude
Slangerup Stadion

Helsinge Fodbold

FIF, Hillerød
27. aug
Kl. 17.00
Ude
FIF-Stadion Kunstgræs

Helsinge Fodbold
September 2020

Helsinge Fodbold
4. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Humlebæk BK

Brødeskov IF
12. sep
Kl. 10.00
Ude
Brødeskov Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
19. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Frem Hellebæk

Farum BK
26. sep
Kl. 12.30
Ude
Farum Park

Helsinge Fodbold
Oktober 2020

Helsinge Fodbold
3. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Allerød Fodbold Klub

Kr. Værløse IF
11. okt
Kl. 10.00
Ude
Sandet Stadion

Helsinge Fodbold

U 11 række 1U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub 0 0 0 0 0
2 FC Rudersdal 0 0 0 0 0
3 Espergærde IF 0 0 0 0 0
4 Hareskov IF 0 0 0 0 0
5 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
6 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
7 Kr. Værløse IF 0 0 0 0 0
8 Lundtofte Boldklub 0 0 0 0 0
9 Nivå-Kokkedal FK 0 0 0 0 0
10 Virum-Sorgenfri BK 0 0 0 0 0

U 11 række 3U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub 0 0 0 0 0
2 Brødeskov IF 0 0 0 0 0
3 Farum BK 0 0 0 0 0
4 FIF, Hillerød 0 0 0 0 0
5 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
6 Humlebæk BK 0 0 0 0 0
7 Kr. Værløse IF 0 0 0 0 0
8 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0
9 Ålholm IF 0 0 0 0 0

Drenge 10 Trænere & Ledere

Træner
ingen img
Jesper Fischer
Træner & WebMaster
ingen img
Casper Gade
Målmandstræner
profilepic
Brian Juel Bøge Westring
Assistenttræner
profilepic
Kenni Alsen