Menu
NYHED 16. oktober kl. 16:40
Helsinge Fodbold godkendt som DBU Børneklub
NYHED
29. september kl. 15:28 LaQuart på maven af senior 1
NYHED
19. august kl. 12:50 Trænersamling 2023
NYHED
22. maj kl. 12:03 Succesfuld Pigeraket
NYHED
08. april kl. 10:19 Tysklandstur U17/U19
KAMP PROGRAM
Februar 2024
24.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
24.
lørdag
12.00
Slagslunde-Ganløse IF (3)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 3 • Pulje 1
Gryden kunstgræs
Helsinge Fodbold (12)
Gryden kunstgræs
24.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
Træningskamp U14 Pige Øst • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
BSF (2)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
25.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Brøndbyernes IF (3)
Helsinge Stadion Kunstgræs
25.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold (3)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Brøndbyernes IF (4)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
25.
søndag
11.00
Fredensborg BI
Omkl. 5 - UNGDOM
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Helsinge Fodbold
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
25.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
FIF, Hillerød
Ramløsehallen
25.
søndag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Farum BK (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
11.20
Havdrup Fodbold
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
25.
søndag
11.30
CIK
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 • Pulje 4
Holmens IA
Kunst
Helsinge Fodbold
Holmens IA
Kunst
25.
søndag
11.40
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold
Helsinge-hallerne
25.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
Mørkøv IF
Ramløsehallen
25.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
IS Skævinge
Helsinge-hallerne
25.
søndag
12.00
Humlebæk BK
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
25.
søndag
12.20
Hillerød Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold
Helsinge-hallerne
25.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold (5)
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Fremtidens Unge (2)
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
25.
søndag
13.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Kvinder
U16
Træningskamp U16 Pige • Pulje 1
Karsemosegård Kunstgræs
Helsinge Fodbold (3)
Karsemosegård Kunstgræs
26.
mandag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
28.
onsdag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Marts 2024
2.
lørdag
10.00
Frem
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Helsinge Fodbold
Valby Idrætspark
2.
lørdag
10.25
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK
Valby Idrætspark
2.
lørdag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 2
Valby Idrætspark
HIK
Valby Idrætspark
2.
lørdag
11.00
Humlebæk BK
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
Helsinge Fodbold
Omklædningsrum 4
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
2.
lørdag
11.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
2.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Ølstykke FC
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
2.
lørdag
12.30
Glostrup
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
Helsinge Fodbold (3)
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
2.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Espergærde IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
3.
søndag
10.00
Brødeskov IF (1)
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Lynge Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Hillerød Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.00
FC Holte
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3.
søndag
10.25
FC Holte
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Lynge Idrætsanlæg
3.
søndag
10.25
Fredensborg BI
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.25
IF Skjold Birkerød (1)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Hillerød Fodbold (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
10.40
Humlebæk BK (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
10.50
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Lynge Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Herstedøster IC (2)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
B. 1973, Herlev (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Hillerød Fodbold (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
11.30
Humlebæk BK
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
Helsinge Fodbold (1)
Omklædningsrum 4
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
3.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold (3)
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Brede IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
3.
søndag
13.15
Frederikssund FB
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Frederikssund Stadion
3.
søndag
15.15
Frederikssund FB
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
9.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
BK Avarta
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
9.
lørdag
10.00
Græsted IF
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 1
Græsted Stadion
Helsinge Fodbold
Græsted Stadion
9.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Kvinder
U14
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
FC Rudersdal
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
9.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold (1)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Frem Hellebæk
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
9.
lørdag
13.00
B. 1973, Herlev (8)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Helsinge Fodbold (2)
Elverroad Kunstgræs
9.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Frederiksværk Fodbold Klub
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
9.
lørdag
14.30
Snekkersten IF
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
9.
lørdag
14.30
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Lyngby Boldklub 1921
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
14.50
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
15.10
Ejby IF 1968
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
15.40
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Vallensbæk IF
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
16.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Ølstykke FC
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
10.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
10.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Jægersborg BK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
10.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
11.
mandag
19.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Frem Hellebæk
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
12.
tirsdag
19.30
Dragør BK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 • Pulje 1
Dragør Bk
Helsinge Fodbold
Dragør Bk
16.
lørdag
10.00
Frem Hellebæk (1)
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 1
Nordkysthallen
Helsinge Fodbold
Nordkysthallen
16.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Nødebo IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
16.
lørdag
10.00
Annisse IF
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
10.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
Måløv BK
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
11.00
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
11.30
Slangerup & Omegn IF
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Slangerup Stadion
Helsinge Fodbold
Slangerup Stadion
16.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
B. 82, Virum
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
FC Holte
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
16.
lørdag
13.30
Bagsværd BK
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
14.00
Hornbæk IF (4)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold (4)
Pedella Park Kunstgræs
16.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
VTF (Vejby/Tisvilde)
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold (3)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Orient GI
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
16.
lørdag
14.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Lynge-Uggeløse IF
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
14.50
Alsønderup SG&I
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
16.00
Hornbæk IF (3)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 4 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold (6)
Pedella Park Kunstgræs
16.
lørdag
16.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
Ålholm IF (2)
Ålholmskolen
16.
lørdag
16.30
Ålholm IF (3)
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen
16.
lørdag
17.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
LSF
Ålholmskolen
16.
lørdag
17.20
Brede IF
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen
17.
søndag
09.00
Ølstykke FC (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
09.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Ølstykke FC (2)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
09.30
Fredensborg BI
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Helsinge Fodbold
Fredensborg Stadion
17.
søndag
09.40
Måløv BK (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
10.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Bagsværd BK
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
11.15
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold (2)
Lynge Idrætsanlæg
17.
søndag
12.30
Brødeskov IF
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
17.
søndag
12.45
Snekkersten IF
-
Kvinder
U14
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
17.
søndag
13.15
Frederikssund FB
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Frederikssund Stadion
20.
onsdag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Nivå-Kokkedal FK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Luk