Menu
NYHED 25. maj kl. 19:32
Keepers Helsinge Fodbold INDGÅR NYT SAMARBEJDE med KEEPERS.
NYHED
16. oktober kl. 16:40 Helsinge Fodbold godkendt som DBU Børneklub
NYHED
29. september kl. 15:28 LaQuart på maven af senior 1
NYHED
19. august kl. 12:50 Trænersamling 2023
NYHED
22. maj kl. 12:03 Succesfuld Pigeraket
KAMP PROGRAM
Juni 2024
15.
lørdag
09.25
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
09.50
Snekkersten IF (2)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
livescore
1 - 2
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hundested IK
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
UHT
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Bane 6 (8m)
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
Bane 6 (8m)
15.
lørdag
10.00
Gilleleje FK (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
10.15
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
FC Rudersdal
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Gilleleje FK (2)
Pedella Park
15.
lørdag
10.40
Snekkersten IF (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
11.20
Hornbæk IF
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Humlebæk BK
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
livescore
1 - 8
Herrer
Senior
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Græsted IF
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsingør IF Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
12.20
Nivå-Kokkedal FK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
12.40
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Hillerød Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
13.20
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Espergærde IF
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
14.00
B. 82, Virum
HHT
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
Helsinge Fodbold
B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Hornbæk IF
Pedella Park
16.
søndag
10.00
Borsholm-Skibstrup IF
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (1)
Pedella Park
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Melby-Liseleje IF
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Nødebo IF (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.20
IS Skævinge
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (2)
Pedella Park
16.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
AB
Pedella Park
16.
søndag
10.40
Melby-Liseleje IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
16.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Borsholm-Skibstrup IF
Pedella Park
16.
søndag
11.00
Blistrup SI
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nødebo Stadion
16.
søndag
11.15
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
16.
søndag
11.20
Hornbæk IF
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (1)
Pedella Park
16.
søndag
11.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
11.40
AB
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (2)
Pedella Park
16.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hareskov IF/Værløse BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
16.
søndag
12.00
IF Skjold Birkerød
1.6
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K2
Helsinge Fodbold
0.4
Birkerød Stadion
K2
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Nivå-Kokkedal FK (2)
Pedella Park
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Nødebo IF (1)
Nødebo Stadion
16.
søndag
12.20
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Nødebo Stadion
16.
søndag
12.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
FC Hornsherred
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
16.
søndag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
Kunstbanen 12
livescore
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Bane 2
Helsinge Fodbold
Kunstbanen 11
Hørsholm Idrætspark
Bane 2
17.
mandag
18.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
livescore
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Hornbæk
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
17.
mandag
19.00
Espergærde IF
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Mørdrup Idrætsanlæg
17.
mandag
19.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+55
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
19.
onsdag
18.00
Annisse IF
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 4 • Pulje 1
Annisse Stadion
Helsinge Fodbold
Annisse Stadion
19.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
23.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Brede IF
Brødeskov Stadion
23.
søndag
11.30
Brødeskov IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
23.
søndag
11.55
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
Luk