Menu
NYHED 25. maj kl. 19:32
Keepers Helsinge Fodbold INDGÅR NYT SAMARBEJDE med KEEPERS.
NYHED
16. oktober kl. 16:40 Helsinge Fodbold godkendt som DBU Børneklub
NYHED
29. september kl. 15:28 LaQuart på maven af senior 1
NYHED
19. august kl. 12:50 Trænersamling 2023
NYHED
22. maj kl. 12:03 Succesfuld Pigeraket
KAMP PROGRAM
Maj 2024
29.
onsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Frederiksværk Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
29.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Kirke Hyllinge IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
29.
onsdag
19.00
Fredensborg BI
Omkl. 1 - DAME SENIOR
livescore
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
Helsinge Fodbold
Omkl. 9 - DAME GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 6 - Feddet (8-mands)
31.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Humlebæk BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Juni 2024
1.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
livescore
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Humlebæk BK
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
1.
lørdag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
1.
lørdag
11.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U14
8:8 U14 Piger (10) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
1.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Snekkersten IF
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
2.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
SSL
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
2.
søndag
11.00
Snekkersten IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter
2.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FIF, Hillerød
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
2.
søndag
12.30
Farum BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
Farum Park
Helsinge Fodbold
Farum Park
2.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Slagslunde-Ganløse IF
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
3.
mandag
17.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Frem Hellebæk
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
3.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Melby-Liseleje IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
4.
tirsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
4.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
M+55
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6B (8:8)
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 6B (8:8)
5.
onsdag
17.45
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Hornbæk
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
6.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Helsingør IF Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
8.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Nivå-Kokkedal FK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
8.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 1
Vig Idrætscenter
Taastrup FC (1)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
11.24
IF Skjold Birkerød (1)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 1
Vig Idrætscenter
Helsinge Fodbold (1)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
11.24
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 2
Vig Idrætscenter
IF Skjold Birkerød (2)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
11.48
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 2
Vig Idrætscenter
Helsinge Fodbold (2)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 1
Vig Idrætscenter
Holbæk B&I (1)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
12.12
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 2
Vig Idrætscenter
Himmelev-Veddelev BK
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
12.24
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 1
Vig Idrætscenter
Helsinge Fodbold (1)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
12.36
Holbæk B&I (2)
-
Herrer
U9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR • Pulje 2
Vig Idrætscenter
Helsinge Fodbold (2)
Vig Idrætscenter
8.
lørdag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
8.
lørdag
13.30
IS Skævinge
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Baunehøj Stadion
Helsinge Fodbold
Baunehøj Stadion
8.
lørdag
14.00
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
9.
søndag
11.00
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
9.
søndag
11.12
Mørkøv IF
-
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg SØN • Pulje 1
Vig Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Vig Idrætscenter
9.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FC Rudersdal
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
9.
søndag
12.24
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg SØN • Pulje 1
Vig Idrætscenter
TFC Odsherred
Vig Idrætscenter
9.
søndag
12.45
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
8:8 U14 Piger (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Melby-Liseleje IF
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
9.
søndag
12.48
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U10
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg SØN • Pulje 1
Vig Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Vig Idrætscenter
9.
søndag
13.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Snekkersten IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
10.
mandag
18.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
10.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
10.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FC Holte
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
10.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hornbæk IF
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
10.
mandag
19.00
Kvistgård IF
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Kvistgård Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Kvistgård Idrætsanlæg
11.
tirsdag
18.45
Ølstykke FC
1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Bane 6
Helsinge Fodbold
3
Ølstykke Stadion
Bane 6
12.
onsdag
19.00
VTF (Vejby/Tisvilde)
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Vejby Idrætsplads
12.
onsdag
19.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
13.
torsdag
18.30
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Helsinge Fodbold
Helsingør Idrætspark
13.
torsdag
18.30
Ålholm IF
-
Kvinder
U14
8:8 U14 Piger (10) Forår • Pulje 1
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen
13.
torsdag
19.30
Hillerød Fodbold
-
Herrer
M+55
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
15.
lørdag
10.00
Gilleleje FK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Humlebæk BK
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Gilleleje FK (2)
Pedella Park
15.
lørdag
10.40
FC Rudersdal
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Helsinge Fodbold
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
11.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Helsinge Fodbold
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
11.20
Hornbæk IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Snekkersten IF (1)
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Hillerød Fodbold
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Snekkersten IF (2)
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Græsted IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsingør IF Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Rundforbi Stadion
Espergærde IF
Rundforbi Stadion
15.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hundested IK
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
14.00
B. 82, Virum
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
Fuglsanggårdsskolen
Helsinge Fodbold
Fuglsanggårdsskolen
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Hornbæk IF
Pedella Park
16.
søndag
10.00
Borsholm-Skibstrup IF
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (1)
Pedella Park
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Melby-Liseleje IF
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Nødebo IF (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.00
Ejby IF 1968
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
16.
søndag
10.20
IS Skævinge
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (2)
Pedella Park
16.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
AB
Pedella Park
16.
søndag
10.40
Melby-Liseleje IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
16.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Borsholm-Skibstrup IF
Pedella Park
16.
søndag
11.00
Blistrup SI
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nødebo Stadion
16.
søndag
11.15
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
16.
søndag
11.20
Hornbæk IF
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (1)
Pedella Park
16.
søndag
11.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
11.40
AB
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (2)
Pedella Park
16.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hareskov IF/Værløse BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
16.
søndag
12.00
IF Skjold Birkerød
1.6
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K1
Helsinge Fodbold
0.4
Birkerød Stadion
K1
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Nivå-Kokkedal FK (2)
Pedella Park
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Nødebo IF (1)
Nødebo Stadion
16.
søndag
12.20
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Nødebo Stadion
16.
søndag
12.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
FC Hornsherred
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
16.
søndag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
17.
mandag
19.00
Espergærde IF
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Mørdrup Idrætsanlæg
17.
mandag
19.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+55
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
19.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Luk