Menu
NYHED 07. november kl. 22:02
Generalforsamling i Helsinge Fodbold (1)
NYHED
10. oktober kl. 10:04 U9 drenge stævne i Helsinge.
NYHED
16. september kl. 18:59 Målmandstræning
NYHED
25. juli kl. 12:06 Fodboldskole 2022.
NYHED
26. juni kl. 12:57 U14 sølvmedaljer ved SM
KAMP PROGRAM
December 2022
5.
mandag
19.00
Hornbæk IF
livescore
2 - 1
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Øst
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Pedella Park Kunstgræs
9.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1-2 (04-05) VinterBOLD • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Melby-Liseleje IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
10.
lørdag
11.00
Værløse BK
Omk 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD • Pulje 3
Værløse Stadion
Kunststofbane
Helsinge Fodbold
Omk 10
Værløse Stadion
Kunststofbane
10.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Vallensbæk IF
Lyngehallen
10.
lørdag
11.09
Farum BK
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
10.
lørdag
11.27
Vallensbæk IF
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
10.
lørdag
11.36
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 dr (18) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Farum BK
Lyngehallen
10.
lørdag
12.03
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Vallensbæk IF (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
10.
lørdag
12.21
Blistrup SI (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Helsinge Fodbold (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
12.39
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
Helsinge Fodbold (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
13.06
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 2
Lyngehallen
IS Skævinge
Lyngehallen
10.
lørdag
13.24
Vallensbæk IF (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Helsinge Fodbold (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
13.24
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
B. 82, Virum (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
13.51
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Farum BK (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
13.51
Orient GI
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
10.
lørdag
14.18
Ejby IF 1968 (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 3
Lyngehallen
Helsinge Fodbold (1)
Lyngehallen
10.
lørdag
14.27
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
BSF (2)
Lyngehallen
10.
lørdag
15.03
Ejby IF 1968 (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 • Pulje 1
Lyngehallen
Helsinge Fodbold
Lyngehallen
11.
søndag
09.00
Ålholm IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
11.
søndag
09.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
IF Bytoften
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
11.
søndag
09.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Frem Hellebæk
Hillerød Stadion Kunstgræs
11.
søndag
09.30
Lyngby Boldklub 1921
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
Helsinge Fodbold
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
11.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Hillerød Stadion Kunstgræs
Brede IF
Hillerød Stadion Kunstgræs
11.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge 3 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
11.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger 1 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
FA 2000
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
11.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Kvinder
U13
U13 Piger 3 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
TG80/HTI
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
11.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Indendørs Herresenior - Håndboldmål • Pulje 1
Ramløsehallen
Hørsholm-Usserød IK
Ramløsehallen
11.
søndag
12.10
Ramløse IF (2)
-
Herrer
Senior
Indendørs Herresenior - Håndboldmål • Pulje 1
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
11.
søndag
12.30
Frederikssund IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
11.
søndag
12.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Indendørs Herresenior - Håndboldmål • Pulje 1
Ramløsehallen
BSF
Ramløsehallen
11.
søndag
13.10
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
Senior
Indendørs Herresenior - Håndboldmål • Pulje 1
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
11.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U18
U18 Piger (05-06) VinterBOLD • P2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
HIK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
15.
torsdag
19.30
Hornbæk IF
-
Kvinder
Senior
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD • Pulje 2
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Pedella Park Kunstgræs
17.
lørdag
09.00
FC Rudersdal
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Helsinge Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
lørdag
09.30
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Espergærde IF
Tune Hallen
17.
lørdag
10.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Helsinge Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
lørdag
10.30
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
BK Friheden (2)
Tune Hallen
17.
lørdag
10.50
Esrum IF (1)
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 5
Tune Hallen
Helsinge Fodbold (2)
Tune Hallen
17.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) VinterBOLD • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
17.
lørdag
11.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
17.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 5
Tune Hallen
Gladsaxe-Hero BK
Tune Hallen
17.
lørdag
11.50
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 5
Tune Hallen
Esrum IF (2)
Tune Hallen
17.
lørdag
12.10
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U8
U8 dr. (15) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 5
Tune Hallen
Helsinge Fodbold (2)
Tune Hallen
17.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Humlebæk BK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
17.
lørdag
12.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U8
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Helsinge Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Værløse BK (2)
Tune Hallen
17.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Espergærde IF
Tune Hallen
17.
lørdag
13.50
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge (15) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tune Hallen
Helsinge Fodbold (1)
Tune Hallen
18.
søndag
09.00
Bagsværd BK
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Helsinge Fodbold (1)
Bjørnehøjhallen
18.
søndag
09.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Ølstykke FC
Blovstrød idrætsanlæg
18.
søndag
09.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
B93 (2)
Bjørnehøjhallen
18.
søndag
09.30
Snekkersten IF
Omklædning 8
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Bane 6 B(kunstgræs)
Helsinge Fodbold
Omklædning 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Bane 6 B(kunstgræs)
18.
søndag
09.30
B. 73, Slagelse (2)
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Helsinge Fodbold (2)
Blovstrød idrætsanlæg
18.
søndag
09.50
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Helsinge Fodbold (1)
Bjørnehøjhallen
18.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Allerød Fodbold Klub (4)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
18.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Fremad Valby
Blovstrød idrætsanlæg
18.
søndag
10.10
Helsinge Fodbold (1)
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Hundested IK
Bjørnehøjhallen
18.
søndag
10.30
HIK
-
Kvinder
U13
U13 Pige Futsal B (10) • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Helsinge Fodbold (2)
Blovstrød idrætsanlæg
18.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
FC Holte
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
18.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Farum BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)