Menu
NYHED 25. juli kl. 12:06
Fodboldskole 2022.
NYHED
26. juni kl. 12:57 U14 sølvmedaljer ved SM
NYHED
09. juni kl. 17:31 Trænerskifte senior 1
NYHED
29. maj kl. 10:25 Pokalmester 2022
NYHED
26. januar kl. 14:06 Talentet samarbejde - invitation til info møde
KAMP PROGRAM
August 2022
17.
onsdag
17.15
Allerød Fodbold Klub (3)
Omkl. 1
livescore
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Omkl. 2
Allerød Idrætspark
Kunstgræs
17.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hillerød Fodbold (1)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
17.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
M+40
M+40 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
Ølstykke FC
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
17.
onsdag
19.00
Esrum IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Esrum Stadion
Helsinge Fodbold
Esrum Stadion
19.
fredag
17.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Ålholm IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
19.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
IF Skjold Birkerød
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
19.
fredag
18.45
Helsinge Fodbold (1)
Kælder Hal 1 rum 11
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 7A (8:8)
Ølstykke FC
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 7A (8:8)
20.
lørdag
10.00
Frederikssund FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
20.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
10.20
Blistrup SI
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august • Pulje 3
Blistruphallen
Helsinge Fodbold
Blistruphallen
20.
lørdag
10.25
Ålholm IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
10.50
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Hillerød Fodbold
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
10.50
Gilleleje FK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august • Pulje 3
Blistruphallen
Gilleleje FK
Blistruphallen
20.
lørdag
11.15
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Gilleleje FK
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Hillerød Fodbold
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
11.40
Ålholm IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august • Pulje 3
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nellerupgård Stadion
20.
lørdag
11.40
Espergærde IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august • Pulje 3
Blistruphallen
Helsinge Fodbold
Blistruphallen
20.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
20.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
FC Holte
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
20.
lørdag
12.00
Store Lyngby IF
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august • Pulje 3
Blistruphallen
Helsinge Fodbold
Blistruphallen
20.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Frederikssund IK
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
20.
lørdag
14.00
Ramløse IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
21.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
B. 1973, Herlev
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
21.
søndag
12.00
Frem Hellebæk
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 1
Nordkysthallen
Helsinge Fodbold
Nordkysthallen
21.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Lynge-Uggeløse IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
22.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hornbæk IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
22.
mandag
20.00
Skjold Birkerød
0.4
-
Herrer
M+40
M+40 - 2022 • Pulje 1
Birkerød Stadion
K1
Helsinge Fodbold
0.2
Birkerød Stadion
K1
23.
tirsdag
18.30
Melby-Liseleje IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2A
Helsinge Fodbold (2)
Melby Stadion
Bane 2A
23.
tirsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
-
Herrer
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23 • P1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold (M)
Frederiksværk Stadion
24.
onsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 5B (8:8)
Ølsted IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 5B (8:8)
24.
onsdag
18.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
24.
onsdag
18.30
FC Hornsherred
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
24.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 • P1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FB (1)
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
24.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6B (8:8)
Jægerspris IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6B (8:8)
25.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 5A (8:8)
Brødeskov IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 5A (8:8)
26.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6B (8:8)
Ølsted IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6B (8:8)
27.
lørdag
10.00
Hundested IK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Hundested Stadion
Helsinge Fodbold
Hundested Stadion
27.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Klubhus B
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hundested IK
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
27.
lørdag
11.45
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Frederiksværk Stadion
27.
lørdag
12.00
Jernløse/Svebølle
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Jernløse Hallen
Helsinge Fodbold
Jernløse Hallen
27.
lørdag
13.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
27.
lørdag
13.30
Frederiksværk Fodbold Klub
Omk. 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Bane 11
Helsinge Fodbold
Omk. 5
Frederiksværk Stadion
Bane 11
27.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hareskov IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
28.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
28.
søndag
11.00
Albertslund IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 1
Albertslund Stadion
Helsinge Fodbold
Albertslund Stadion
28.
søndag
11.00
FC Hornsherred
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
29.
mandag
18.30
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
31.
onsdag
17.30
Helsinge Fodbold (1)
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 7A (8:8)
Brede IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 7A (8:8)
31.
onsdag
18.00
Brødeskov IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 1
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
31.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
M+40
M+40 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
31.
onsdag
18.45
Espergærde IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Mørdrup Idrætsanlæg
31.
onsdag
19.00
Rosenhøj BK
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Avedøre Stadion
Helsinge Fodbold
Avedøre Stadion
September 2022
2.
fredag
18.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Espergærde IF
Helsinge Stadion
2.
fredag
18.30
Frederikssund IK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
2.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Stadion
3.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
3.
lørdag
13.00
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
3.
lørdag
13.30
Fredensborg BI
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Helsinge Fodbold
Fredensborg Stadion
4.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub (2)
Helsinge Stadion
4.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frem Hellebæk
Helsinge Stadion
4.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Store Lyngby IF
Helsinge Stadion
4.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Hornsherred
Helsinge Stadion
4.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hareskov IF / Farum BK
Helsinge Stadion
4.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bagsværd BK
Helsinge Stadion
5.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Farum BK
Helsinge Stadion
5.
mandag
18.30
Slangerup & Omegn IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Slangerup Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Slangerup Stadion
5.
mandag
19.00
Værløse BK
HHT
Herrer
M+40
M+40 - 2022 • Pulje 1
Værløse Stadion
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
5.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Rosenhøj BK
Helsinge Stadion
6.
tirsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Blistrup SI
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
6.
tirsdag
18.15
Helsingør IF Fodbold (rk. 3)
-
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Helsinge Fodbold (rk. 2)
Helsingør Idrætspark
7.
onsdag
18.30
Brødeskov IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
7.
onsdag
18.30
Ølstykke FC
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Ølstykke Stadion
7.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold
Helsinge Stadion
8.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Karlslunde IF
Helsinge Stadion
8.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bagsværd BK
Helsinge Stadion
9.
fredag
17.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Torslunde-Ishøj IF
Helsinge Stadion
9.
fredag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Jyllinge FC
Helsinge Stadion
10.
lørdag
11.00
IF Skjold Birkerød
0.4
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K1B
Helsinge Fodbold
0.2
Birkerød Stadion
K1B
10.
lørdag
11.00
IS Skævinge
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Baunehøj Stadion
Helsinge Fodbold
Baunehøj Stadion
10.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Annisse IF
Helsinge Stadion
10.
lørdag
12.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
10.
lørdag
12.30
Bagsværd BK
Omklædning 4 (kvinder)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2B)
Helsinge Fodbold (1)
Omklædning 3 (kvinder)
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 2B)
10.
lørdag
13.30
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 15
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Bane 2
Helsinge Fodbold
Idrætsby 11
Lyngby Stadion
Bane 2
10.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
IS Skævinge
Helsinge Stadion
10.
lørdag
15.30
FIF/KBK Hillerød
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
KBK Hillerød Øst-huset
Helsinge Fodbold
KBK Hillerød Øst-huset
11.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Lyngby Boldklub
Helsinge Stadion
12.
mandag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold
Helsinge Stadion
13.
tirsdag
18.15
BK Vest, Rødovre
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Nørrekær
Helsinge Fodbold
Nørrekær
13.
tirsdag
19.30
Amager Pigefodbold
Skurvogn Øst 2
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Tårnby Stadion
Travbanen Bane B
Helsinge Fodbold
Ikke mulighed for omklædning
Tårnby Stadion
Travbanen Bane B
14.
onsdag
18.15
Helsinge Fodbold (2)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
14.
onsdag
19.00
Hillerød Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
15.
torsdag
20.15
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
16.
fredag
18.15
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Humlebæk BK
Helsinge Stadion
16.
fredag
18.15
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Stadion
16.
fredag
18.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Nødebo IF
Helsinge Stadion