Menu

Best. REFERATER 2020

Her kan du følge med i bestyrelsens arbejde samt beslutninger.

Referatet er uden oplysninger vedr. personfølsomme oplysninger, emner, beslutninger og lign

 

REFERATER

Referat fra 05.02.2020
 

NYHED 25. maj kl. 19:32
Keepers Helsinge Fodbold INDGÅR NYT SAMARBEJDE med KEEPERS.
NYHED
16. oktober kl. 16:40 Helsinge Fodbold godkendt som DBU Børneklub
NYHED
29. september kl. 15:28 LaQuart på maven af senior 1
NYHED
19. august kl. 12:50 Trænersamling 2023
NYHED
22. maj kl. 12:03 Succesfuld Pigeraket
KAMP PROGRAM
Juni 2024
15.
lørdag
09.25
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
09.50
Snekkersten IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hundested IK
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
UHT
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
10.00
Hørsholm-Usserød IK
Kunstbanen 12
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Bane 6 (8m)
Helsinge Fodbold
Kunstbanen 11
Hørsholm Idrætspark
Bane 6 (8m)
15.
lørdag
10.00
Gilleleje FK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
10.15
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
FC Rudersdal
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Gilleleje FK (2)
Pedella Park
15.
lørdag
10.40
Snekkersten IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
11.20
Hornbæk IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsinge Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Humlebæk BK
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4B - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Græsted IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne • Pulje 5
Pedella Park
Helsingør IF Fodbold
Pedella Park
15.
lørdag
12.20
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Helsinge Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
12.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Hillerød Fodbold
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
13.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv • Pulje 3
Vedbæk Stadion
Espergærde IF
Vedbæk Stadion
15.
lørdag
14.00
B. 82, Virum
-
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (09) Forår • Pulje 1
B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
Helsinge Fodbold
B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Hornbæk IF
Pedella Park
16.
søndag
10.00
Borsholm-Skibstrup IF
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (1)
Pedella Park
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Melby-Liseleje IF
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Nødebo IF (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.20
IS Skævinge
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (2)
Pedella Park
16.
søndag
10.40
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
AB
Pedella Park
16.
søndag
10.40
Melby-Liseleje IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
IF Bytoften
Virum Stadion
16.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Borsholm-Skibstrup IF
Pedella Park
16.
søndag
11.00
Blistrup SI
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nødebo Stadion
16.
søndag
11.15
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
16.
søndag
11.20
Hornbæk IF
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (1)
Pedella Park
16.
søndag
11.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nødebo Stadion
16.
søndag
11.40
AB
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Helsinge Fodbold (2)
Pedella Park
16.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv • Pulje 3
Virum Stadion
Virum-Sorgenfri BK
Virum Stadion
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hareskov IF/Værløse BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
16.
søndag
12.00
IF Skjold Birkerød
1.6
-
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (10) Forår • Pulje 1
Birkerød Stadion
K2
Helsinge Fodbold
0.4
Birkerød Stadion
K2
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 2
Pedella Park
Nivå-Kokkedal FK (2)
Pedella Park
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Nødebo IF (1)
Nødebo Stadion
16.
søndag
12.20
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne • Pulje 8
Nødebo Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Nødebo Stadion
16.
søndag
12.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 4 (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
FC Hornsherred
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
16.
søndag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
Kunstbanen 12
livescore
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Bane 2
Helsinge Fodbold
Kunstbanen 11
Hørsholm Idrætspark
Bane 2
17.
mandag
18.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
livescore
-
Kvinder
Senior
8:8 Kvindesenior 2 - Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Hornbæk
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
17.
mandag
19.00
Espergærde IF
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2024 • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Mørdrup Idrætsanlæg
17.
mandag
19.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+55
M+55 1 8:8 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6A (8:8)
19.
onsdag
18.00
Annisse IF
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 4 • Pulje 1
Annisse Stadion
Helsinge Fodbold
Annisse Stadion
19.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
M+32 2 - 2024 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
23.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Brede IF
Brødeskov Stadion
23.
søndag
11.30
Brødeskov IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
23.
søndag
11.55
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg - 8v8 mål u. pause 23 juni • Pulje 2
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion

Banebooking

Uge
Dag
UGE 24
10. juni 2024 - 17. juni 2024
fredag 14. juni 2024
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Luk