Menu

Best. REFERATER 2020

Her kan du følge med i bestyrelsens arbejde samt beslutninger.

Referatet er uden oplysninger vedr. personfølsomme oplysninger, emner, beslutninger og lign

 

REFERATER

Referat fra 05.02.2020
 

NYHED 16. oktober kl. 16:40
Helsinge Fodbold godkendt som DBU Børneklub
NYHED
29. september kl. 15:28 LaQuart på maven af senior 1
NYHED
19. august kl. 12:50 Trænersamling 2023
NYHED
22. maj kl. 12:03 Succesfuld Pigeraket
NYHED
08. april kl. 10:19 Tysklandstur U17/U19
KAMP PROGRAM
Februar 2024
24.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
24.
lørdag
12.00
Slagslunde-Ganløse IF (3)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 3 • Pulje 1
Gryden kunstgræs
Helsinge Fodbold (12)
Gryden kunstgræs
24.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
Træningskamp U14 Pige Øst • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
BSF (2)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
25.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Brøndbyernes IF (3)
Helsinge Stadion Kunstgræs
25.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold (3)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Brøndbyernes IF (4)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
25.
søndag
11.00
Fredensborg BI
Omkl. 5 - UNGDOM
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Helsinge Fodbold
Omkl. 7 - HERRER SENIOR GÆSTER
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
25.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
FIF, Hillerød
Ramløsehallen
25.
søndag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Farum BK (2)
Helsinge-hallerne
25.
søndag
11.20
Havdrup Fodbold
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
25.
søndag
11.30
CIK
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 • Pulje 4
Holmens IA
Kunst
Helsinge Fodbold
Holmens IA
Kunst
25.
søndag
11.40
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold
Helsinge-hallerne
25.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
Mørkøv IF
Ramløsehallen
25.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
IS Skævinge
Helsinge-hallerne
25.
søndag
12.00
Humlebæk BK
-
Herrer
U9
U9 dr.(15) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 4
Ramløsehallen
Helsinge Fodbold
Ramløsehallen
25.
søndag
12.20
Hillerød Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Helsinge 25/2 Medaljestævn • Pulje 2
Helsinge-hallerne
Helsinge Fodbold
Helsinge-hallerne
25.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold (5)
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Fremtidens Unge (2)
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
25.
søndag
13.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
-
Kvinder
U16
Træningskamp U16 Pige • Pulje 1
Karsemosegård Kunstgræs
Helsinge Fodbold (3)
Karsemosegård Kunstgræs
26.
mandag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
28.
onsdag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Marts 2024
2.
lørdag
10.00
Frem
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Helsinge Fodbold
Valby Idrætspark
2.
lørdag
10.25
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 2
Valby Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK
Valby Idrætspark
2.
lørdag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 2
Valby Idrætspark
HIK
Valby Idrætspark
2.
lørdag
11.00
Humlebæk BK
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
Helsinge Fodbold
Omklædningsrum 4
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
2.
lørdag
11.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
2.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Ølstykke FC
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
2.
lørdag
12.30
Glostrup
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
Helsinge Fodbold (3)
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
2.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Espergærde IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
3.
søndag
10.00
Brødeskov IF (1)
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Lynge Idrætsanlæg
3.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Hillerød Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.00
FC Holte
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3.
søndag
10.25
FC Holte
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Lynge Idrætsanlæg
3.
søndag
10.25
Fredensborg BI
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.25
IF Skjold Birkerød (1)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Hillerød Fodbold (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
10.40
Humlebæk BK (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
10.50
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Lynge Idrætsanlæg
3.
søndag
10.50
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 • Pulje 4
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
3.
søndag
10.50
Herstedøster IC (2)
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 3
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
3.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
B. 1973, Herlev (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 3/3 Medaljestævne • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Hillerød Fodbold (3)
Lynge Indendørs Hal 1+2
3.
søndag
11.30
Humlebæk BK
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
Helsinge Fodbold (1)
Omklædningsrum 4
Humlebæk Stadion
Kunst 2 (K2) - 11 mands kunstgræs
3.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold (3)
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Brede IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
3.
søndag
13.15
Frederikssund FB
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Frederikssund Stadion
3.
søndag
15.15
Frederikssund FB
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
9.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 • Pulje 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
BK Avarta
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
9.
lørdag
10.00
Græsted IF
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 1
Græsted Stadion
Helsinge Fodbold
Græsted Stadion
9.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Kvinder
U14
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
FC Rudersdal
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
9.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold (1)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Frem Hellebæk
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
9.
lørdag
13.00
B. 1973, Herlev (8)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Helsinge Fodbold (2)
Elverroad Kunstgræs
9.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Frederiksværk Fodbold Klub
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
9.
lørdag
14.30
Snekkersten IF
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
9.
lørdag
14.30
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Lyngby Boldklub 1921
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
14.50
Allerød Fodbold Klub
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
15.10
Ejby IF 1968
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
15.40
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(14) beg.Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 2
Lynge Indendørs Hal 1+2
Vallensbæk IF
Lynge Indendørs Hal 1+2
9.
lørdag
16.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Ølstykke FC
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
10.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U14
VinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
10.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Kvinder
U18
VinterBOLD 7/8-mands U-18 Piger • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Jægersborg BK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
10.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
11.
mandag
19.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
M+32
VinterBOLD M+32 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Frem Hellebæk
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
12.
tirsdag
19.30
Dragør BK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 1 • Pulje 1
Dragør Bk
Helsinge Fodbold
Dragør Bk
16.
lørdag
10.00
Frem Hellebæk (1)
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 1
Nordkysthallen
Helsinge Fodbold
Nordkysthallen
16.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Nødebo IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
16.
lørdag
10.00
Annisse IF
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
10.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
Måløv BK
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
11.00
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
11.30
Slangerup & Omegn IF
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Slangerup Stadion
Helsinge Fodbold
Slangerup Stadion
16.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Lynge Indendørs Hal 1+2
B. 82, Virum
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
FC Holte
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
16.
lørdag
13.30
Bagsværd BK
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
14.00
Hornbæk IF (4)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 1 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold (4)
Pedella Park Kunstgræs
16.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
VTF (Vejby/Tisvilde)
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold (3)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Lukket 9
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Orient GI
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
16.
lørdag
14.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Lynge-Uggeløse IF
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
14.50
Alsønderup SG&I
-
Herrer
U10
U10 dr.(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 3
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
16.
lørdag
16.00
Hornbæk IF (3)
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 4 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold (6)
Pedella Park Kunstgræs
16.
lørdag
16.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
Ålholm IF (2)
Ålholmskolen
16.
lørdag
16.30
Ålholm IF (3)
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen
16.
lørdag
17.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
LSF
Ålholmskolen
16.
lørdag
17.20
Brede IF
-
Herrer
U10
U10 drenge(14) 3 Inde/håndboldmål 4.runde medalje • Pulje 5
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen
17.
søndag
09.00
Ølstykke FC (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
09.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Ølstykke FC (2)
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
09.30
Fredensborg BI
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Helsinge Fodbold
Fredensborg Stadion
17.
søndag
09.40
Måløv BK (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Helsinge Fodbold
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
10.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Lynge 17/3 Medaljestævne • Pulje 1
Lynge Indendørs Hal 1+2
Bagsværd BK
Lynge Indendørs Hal 1+2
17.
søndag
11.15
Lynge-Uggeløse IF
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Lynge Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold (2)
Lynge Idrætsanlæg
17.
søndag
12.30
Brødeskov IF
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
17.
søndag
12.45
Snekkersten IF
-
Kvinder
U14
VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
17.
søndag
13.15
Frederikssund FB
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Frederikssund Stadion
20.
onsdag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Nivå-Kokkedal FK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)

Banebooking

Uge
Dag
UGE 8
19. februar 2024 - 26. februar 2024
fredag 23. februar 2024
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Luk