Menu

Best. REFERATER 2020

Her kan du følge med i bestyrelsens arbejde samt beslutninger.

Referatet er uden oplysninger vedr. personfølsomme oplysninger, emner, beslutninger og lign

 

REFERATER

Referat fra 05.02.2020
 

NYHED 16. april kl. 09:02
DBU Fodboldskole i uge 30
NYHED
09. april kl. 22:43 Udsættelse af åbning af græsbaner
NYHED
07. april kl. 10:55 Infomøde
NYHED
05. april kl. 13:03 Helsinge Fodbold vandt endnu en pre-season kamp
NYHED
03. april kl. 20:11 Åbning af græsbaner

NÆSTE KAMP SERIE 3Serie 3 • Pulje 1

Ude mod
Gilleleje FK
13. maj
Kl. 13.00
Nellerupgård Stadion
Serie 3 - Pulje 1
KAMP PROGRAM
Maj 2021
11.
tirsdag
17.30
FIF/KBK Hillerød
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Forår • Pulje 1
KBK Hillerød Øst-huset
Helsinge Fodbold
KBK Hillerød Øst-huset
12.
onsdag
17.30
Brede IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
13.
torsdag
13.00
Gilleleje FK
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
15.
lørdag
10.00
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Helsinge Fodbold
Helsingør Idrætspark
15.
lørdag
10.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
15.
lørdag
10.30
Snekkersten IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Forår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter
15.
lørdag
13.00
Ballerup BK
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Ballerup Idrætsby
Helsinge Fodbold
Ballerup Idrætsby
15.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
16.
søndag
10.30
LSF
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Smørum Idrætscenter
16.
søndag
11.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
16.
søndag
13.00
Lyngby Boldklub 1921
ikke til rådighed
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Forår • Pulje 1
Lyngby Stadion
Bane 7
Helsinge Fodbold
ikke til rådighed
Lyngby Stadion
Bane 7
16.
søndag
14.15
AB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (04) Forår • Pulje 1
Akademisk Boldklub
Helsinge Fodbold
Akademisk Boldklub
17.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold (S1)
-
Herrer
Senior
Sydbank Pokalen 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød FK (DS)
Helsinge Stadion
17.
mandag
19.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2021 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
17.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
18.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
19.
onsdag
18.30
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (04) Forår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
19.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
19.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
B. 1973, Herlev
Helsinge Stadion
20.
torsdag
17.30
FIF/KBK Hillerød
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
FIF-Stadion Kunstgræs
20.
torsdag
18.00
Brede/Høsterkøb
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
Helsinge Fodbold
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
20.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bagsværd BK
Helsinge Stadion
21.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Helsingør IF Fodbold
Helsinge Stadion
22.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
22.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (04) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
22.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Helsinge Stadion
Brøndby
Helsinge Stadion
22.
lørdag
12.00
Gilleleje FK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Forår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
22.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hareskov IF
Helsinge Stadion
22.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Ølsted IF
Helsinge Stadion
23.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
23.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Helsinge Stadion
23.
søndag
15.15
Snekkersten IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Snekkersten Idrætscenter
25.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Annisse IF
Helsinge Stadion
25.
tirsdag
19.00
Måløv BK
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Helsinge Fodbold
Måløv Idrætspark
26.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Stenløse BK
Helsinge Stadion
26.
onsdag
18.30
Gilleleje FK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Forår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
26.
onsdag
18.30
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
26.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Holte Star Club
Helsinge Stadion
29.
lørdag
10.00
FC Rudersdal
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Helsinge Fodbold
Rundforbi Stadion
29.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (04) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Lyngby Boldklub
Helsinge Stadion
29.
lørdag
11.00
Melby-Liseleje IF
Omklædning 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Opvisning
Helsinge Fodbold
Hallen
Melby Stadion
Opvisning
29.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Helsinge Stadion
Virum-Sorgenfri
Helsinge Stadion
29.
lørdag
12.30
Melby-Liseleje IF
Omklædning 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2B
Helsinge Fodbold
Hallen
Melby Stadion
Bane 2B
29.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Hornsherred
Helsinge Stadion
29.
lørdag
14.00
Tikøb IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Tikøb Gl. Stadion
Helsinge Fodbold
Tikøb Gl. Stadion
30.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
30.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Rudersdal
Helsinge Stadion
30.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Brødeskov IF
Helsinge Stadion
30.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Helsinge Stadion
FC Rudersdal
Helsinge Stadion
31.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Solrød FC
Helsinge Stadion
Juni 2021
1.
tirsdag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Stadion
1.
tirsdag
18.30
Hørsholm-Usserød IK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Ny Kunst 2
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
Ny Kunst 2
2.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold
Helsinge Stadion
3.
torsdag
18.30
Ølstykke FC
-
Herrer
Senior
Op- og nedrykningsspil S1 • Nedrykningspulje 1
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold
Ølstykke Stadion
4.
fredag
17.30
Brødeskov IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Brødeskov Stadion
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion
4.
fredag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF
Helsinge Stadion
5.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold
Helsinge Stadion
5.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Mester (04) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Rosenhøj BK
Helsinge Stadion
5.
lørdag
11.00
Espergærde IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Forår • Pulje 1
Mørdrup Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Mørdrup Idrætsanlæg
5.
lørdag
12.00
Gilleleje FK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (05) Forår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold
Nellerupgård Stadion
5.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
FC Ballerup
Helsinge Stadion
5.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederiksværk FK
Helsinge Stadion
6.
søndag
10.00
BSF
-
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (10) Forår • Pulje 2
Ballerup Idrætspark
Helsinge Fodbold
Ballerup Idrætspark
6.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Gilleleje FK
Helsinge Stadion
7.
mandag
18.30
BSF
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Helsinge Fodbold
Ballerup Idrætspark
7.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Frederikssund IK
Helsinge Stadion
8.
tirsdag
18.00
Frem Hellebæk
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Forår • Pulje 1
Nordkysthallen
Helsinge Fodbold
Nordkysthallen
9.
onsdag
19.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
10.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Helsinge Stadion
BSF
Helsinge Stadion
10.
torsdag
18.30
Humlebæk BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Forår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Helsinge Fodbold
Humlebæk Stadion
10.
torsdag
18.30
Ålholm IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Forår • Pulje 1
Ålholmskolen
Helsinge Fodbold
Ålholmskolen

Banebooking HF

Uge
Dag
UGE 19
10. maj 2021 - 17. maj 2021
tirsdag 11. maj 2021
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Banebooking

Uge
Dag
UGE 19
10. maj 2021 - 17. maj 2021
tirsdag 11. maj 2021
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22