Menu
NYHED 09. august kl. 08:59
Nr. 7 stempler ud
NYHED
16. juli kl. 11:12 Søger piger i alderen fra 9-11 år!!
NYHED
16. april kl. 09:02 DBU Fodboldskole i uge 30
NYHED
09. april kl. 22:43 Udsættelse af åbning af græsbaner
NYHED
07. april kl. 10:55 Infomøde
KAMP PROGRAM
September 2021
25.
lørdag
10.00
Jyllinge FC
7 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Spraglehøj Idrætsanlæg
Helsinge Fodbold
Spraglehøj Idrætsanlæg
25.
lørdag
10.00
Allerød Fodbold Klub
livescore
2 - 3
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Bane 7
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
Bane 7
25.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Melby-Liseleje IF (2)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
10.20
Hillerød Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
10.20
Frederiksund FB (1)
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 5
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
25.
lørdag
10.20
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 25. september • Pulje 2
Stenløse Stadion
Måløv BK
Stenløse Stadion
25.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Melby-Liseleje IF (1)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
11.00
Hillerød Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 5
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
Hundested IK (1)
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
25.
lørdag
11.00
Orient GI
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 25. september • Pulje 2
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
25.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Esrum IF
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
livescore
4 - 0
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Græsted IF
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
25.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Hillerød Fodbold (2)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
11.40
Melby-Liseleje IF
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 5
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
25.
lørdag
11.40
Bramsnæs FB
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 25. september • Pulje 2
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
25.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Hillerød Fodbold (1)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
12.00
Melby-Liseleje IF (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 25. september • Pulje 6
Nellerupgård Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Nellerupgård Stadion
25.
lørdag
12.00
Jægerspris IK
Spillet
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 25. september • Pulje 5
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
25.
lørdag
12.20
FC Holte
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 25. september • Pulje 2
Stenløse Stadion
Helsinge Fodbold
Stenløse Stadion
25.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FIF, Hillerød (1)
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
25.
lørdag
15.00
Ølstykke FC
3 - 1
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Ølstykke Stadion
Helsinge Fodbold
Ølstykke Stadion
26.
søndag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Gryden kunstgræs
Helsinge Fodbold
Gryden kunstgræs
26.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 26. september • Pulje 1
Borsholm Idrætsplads
Borsholm-Skibstrup IF (1)
Borsholm Idrætsplads
26.
søndag
10.00
Ølstykke FC (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 3
Helsinge Stadion
Bane 9A (3:3)
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
Bane 9A (3:3)
26.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 26. september • Pulje 3
Helsinge Stadion
Store Lyngby IF
Helsinge Stadion
26.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 26. september • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
B. 1973, Herlev
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
26.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder -26. september • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Lundtofte Boldklub
Måløv Idrætspark
26.
søndag
10.25
Borsholm-Skibstrup IF (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 26. september • Pulje 1
Borsholm Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Borsholm Idrætsplads
26.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 3
Helsinge Stadion
Allerød Fodbold Klub (1)
Helsinge Stadion
26.
søndag
10.40
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 26. september • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
26.
søndag
11.00
Bagsværd BK
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder -26. september • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Helsinge Fodbold
Måløv Idrætspark
26.
søndag
11.15
Farum BK (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 26. september • Pulje 1
Borsholm Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Borsholm Idrætsplads
26.
søndag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 26. september • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
Ledøje-Smørum Fodbold
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
26.
søndag
11.20
Lundtofte Boldklub
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder -26. september • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Helsinge Fodbold
Måløv Idrætspark
26.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 26. september • Pulje 3
Helsinge Stadion
Brødeskov IF
Helsinge Stadion
26.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 26. september • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
Hundested IK
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
26.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Roskilde Boldklub
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
26.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder -26. september • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Høje Tåstrup IF
Måløv Idrætspark
26.
søndag
12.05
Ølstykke FC (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 26. september • Pulje 3
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
26.
søndag
13.00
Lynge-Uggeløse IF
Omkl. 2
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 1
Lyngehallen
11-Opvisningsbane
Helsinge Fodbold
Omkl. 6, kælder
Lyngehallen
11-Opvisningsbane
26.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Melby-Liseleje IF
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
26.
søndag
14.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
LSF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
27.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
BSF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3B / kunst (8:8)
27.
mandag
20.00
Frederikssund IK
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2021 • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
29.
onsdag
17.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Frederikssund FB
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
29.
onsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Frederiksværk Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
29.
onsdag
18.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Ølstykke FC
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
29.
onsdag
19.00
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
30.
torsdag
17.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Allerød Fodbold Klub
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
30.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Holte Star Club
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Oktober 2021
2.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 5A (8:8)
Hillerød Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
Helsinge Stadion
Bane 5A (8:8)
2.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Snekkersten IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
2.
lørdag
11.00
Brødeskov IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
2.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
FC Hornsherred
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
2.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Vallensbæk IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
2.
lørdag
13.00
Hørsholm-Usserød IK
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (06) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
2.
lørdag
13.30
IS Skævinge
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Baunehøj Stadion
Helsinge Fodbold
Baunehøj Stadion
2.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
IF Skjold Birkerød (2)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
2.
lørdag
15.00
Allerød FK
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
3.
søndag
13.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Nivå-Kokkedal FK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
3.
søndag
14.00
Virum-Sorgenfri BK
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
4.
mandag
17.45
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Måløv BK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
4.
mandag
19.00
Hornbæk IF
-
Herrer
M+32
M+32 1 - 2021 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Pedella Park Kunstgræs
4.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 12
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2021 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Jægerspris IK
Kælder Hal 1 rum 14
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
5.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold (S2)
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Seriepokalen 21/22 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
TFC Odsherred (S2)
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
5.
tirsdag
19.30
Måløv BK
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Måløv Idrætspark, Kunstgræs
6.
onsdag
17.30
Frederikssund FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
6.
onsdag
18.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Hundested IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
7.
torsdag
18.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Stadion
9.
lørdag
10.00
Farum BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Farum Park
Helsinge Fodbold
Farum Park
9.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion
9.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
10.00
Frem Hellebæk
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
9.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Hornbæk IF (1)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
10.40
Melby-Liseleje IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Hornbæk IF
Helsinge Stadion
9.
lørdag
11.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
9.
lørdag
11.00
Esrum IF
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
11.20
Melby-Liseleje IF (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Frederiksund FB
Helsinge Stadion
9.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hareskov IF
Helsinge Stadion
9.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF (2)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Brede Idrætsplads
FC Holte
Brede Idrætsplads
9.
lørdag
12.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Melby-Liseleje IF (2)
Helsinge Stadion
9.
lørdag
12.00
Frederiksværk Fodbold Klub
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 9.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
9.
lørdag
12.20
Brede IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
9.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Kvistgård IF
Helsinge Stadion
9.
lørdag
13.40
Bramsnæs FB
-
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
9.
lørdag
14.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (14) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Stillinge IF
Brede Idrætsplads
9.
lørdag
15.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
BSF
Helsinge Stadion
10.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Stavnsholt
Vallensbæk IF (1)
Stavnsholt
10.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 10.oktober Medalje • Pulje 3
Karsemosegård
Brødeskov IF
Karsemosegård
10.
søndag
10.00
Snekkersten IF
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 10.oktober Medalje • Pulje 2
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
10.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder-10.oktober Medalje • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
Bagsværd BK
Lundtofte Idrætsplads
10.
søndag
10.25
Borsholm-Skibstrup IF (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Stavnsholt
Helsinge Fodbold
Stavnsholt
10.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
10.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 10.oktober Medalje • Pulje 2
Helsinge Stadion
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Stadion
10.
søndag
10.25
Slangerup & Omegn IF
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder-10.oktober Medalje • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Lundtofte Idrætsplads
10.
søndag
10.40
IF Skjold Birkerød
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 10.oktober Medalje • Pulje 3
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
10.
søndag
10.50
Farum BK (2)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Stavnsholt
Helsinge Fodbold
Stavnsholt
10.
søndag
10.50
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
10.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold (1)
Helsinge Stadion
10.
søndag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder-10.oktober Medalje • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
Lundtofte Boldklub
Lundtofte Idrætsplads
10.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hillerød Fodbold
Helsinge Stadion
10.
søndag
11.00
Store Lyngby IF
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 10.oktober Medalje • Pulje 3
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
10.
søndag
11.15
Hillerød Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
10.
søndag
11.15
LSF
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 10.oktober Medalje • Pulje 2
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold
Helsinge Stadion
10.
søndag
11.15
Melby-Liseleje IF
-
Kvinder
U12
U12 piger 5-mands (10) begynder-10.oktober Medalje • Pulje 1
Lundtofte Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Lundtofte Idrætsplads
10.
søndag
11.30
Greve Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Bane 8-6 (kunstgræs)
Helsinge Fodbold
Greve Idræts Center
Bane 8-6 (kunstgræs)
10.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (17) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Stavnsholt
Vallensbæk IF (3)
Stavnsholt
10.
søndag
11.40
Hillerød Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Stadion
10.
søndag
11.40
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Helsinge Fodbold (1)
Helsinge Stadion
10.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3 - 10.oktober Medalje • Pulje 3
Karsemosegård
Allerød Fodbold Klub
Karsemosegård
10.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge 5-mands (11) beg- 10.oktober Medalje • Pulje 2
Helsinge Stadion
Lundtofte Boldklub
Helsinge Stadion
10.
søndag
12.00
Humlebæk BK
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
K2/K3 - 11 mands kunstgræs
Helsinge Fodbold
Humlebæk Stadion
K2/K3 - 11 mands kunstgræs
10.
søndag
12.05
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 10. oktober Medaljestævne • Pulje 9
Helsinge Stadion
Nødebo IF
Helsinge Stadion
10.
søndag
13.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
10.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Snekkersten IF
Helsinge Stadion
10.
søndag
13.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Glostrup
Helsinge Stadion
11.
mandag
20.00
Solrød FC
-
Herrer
M+40
M+40 2 - 2021 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Solrød Idrætscenter
16.
lørdag
11.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Stadion
16.
lørdag
11.30
Nivå-Kokkedal FK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
16.
lørdag
13.00
Fredensborg BI
Omkl. 6 - UNGDOM
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 1 - Opvisningsbane
Helsinge Fodbold
Omkl. 4 FRB. Hallen Herre
Fredensborg Stadion
Bane 1 - Opvisningsbane
16.
lørdag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hareskov IF
Helsinge Stadion
16.
lørdag
15.00
VTF (Vejby/Tisvilde)
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Vejby Idrætsplads
17.
søndag
11.00
Frederikssund FB
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (06) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
23.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Brødeskov IF
Helsinge Stadion
23.
lørdag
13.00
Køge BK
Omkl. 1+2
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Capelli Sport Stadium 1
Helsinge Fodbold
Omkl. 11+12
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Capelli Sport Stadium 1
23.
lørdag
13.30
Helsinge Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Hundested IK
Helsinge Stadion

Banebooking HF

Uge
Dag
UGE 38
20. september 2021 - 27. september 2021
lørdag 25. september 2021
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22