Menu

VI ER SPONSORER

Hos Helsinge Fodbold er der mange måder at bidrage til klubben på.

De forskellige sponsor pakker kan du læse om HER

Men herunder kan du se dem der allerede har taget et valg om at støtte og blive en del af fællesskabet.

SPONSORER

 

 


TRØJE SPONSOR

Søegaard Far FixPhone Hillerød Ole Jæger Helsinge

Rex Cykler Helsinge

Safe-tech Tømrer- og snedkermester
Børge Nielsen A/S
 

 

 

 


MÅLAKTIONÆR

Helsinge Outlet Nybolig Helsinge Søegaard´s far FixPhone Hillerød
Safe-tech Tex Pert Helsinge Bijé Camping Helsinge Pizza Huset Alsønderup

Rex Cykler Helsinge

Helsinge Pizza Helene Muff Helsinge Sportigan Helsinge
Ilse Lykke Helsinge Buwi Helsinge Murer Henning EDC Bent NIelsen A/S

VIL DU OGSÅ VÆRE MED  - kontakt os HER

NYHED 15. oktober kl. 17:30
Efterårsferie energi i HSI Efterårsferie energi
NYHED
09. august kl. 08:59 Nr. 7 stempler ud
NYHED
16. juli kl. 11:12 Søger piger i alderen fra 9-11 år!!
NYHED
16. april kl. 09:02 DBU Fodboldskole i uge 30
NYHED
09. april kl. 22:43 Udsættelse af åbning af græsbaner
KAMP PROGRAM
Oktober 2021
27.
onsdag
18.15
Frederikssund FB
-
Kvinder
U16
U16 Piger 2 (06) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
30.
lørdag
11.00
Brødeskov IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
30.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold (S2)
-
Herrer
Senior
Seriepokalen 21/22 • Pulje 1
Helsinge Stadion
BK Friheden (S2)
Helsinge Stadion
30.
lørdag
14.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 1 (11:11)
Bagsværd BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 1 (11:11)
31.
søndag
09.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Ålholm IF
Bjørnehøjhallen
31.
søndag
09.30
Stenløse BK
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Helsinge Fodbold
Bjørnehøjhallen
31.
søndag
09.50
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 1
Bjørnehøjhallen
Helsinge Fodbold
Bjørnehøjhallen
31.
søndag
10.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Hareskov IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
November 2021
3.
onsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Hillerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
3.
onsdag
20.30
LSF
-
Herrer
M+40
Veteran-LP • Pulje 1
Smørum Idrætscenter
Helsinge Fodbold
Smørum Idrætscenter
6.
lørdag
09.10
Svogerslev BK
-
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
6.
lørdag
09.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
Kr. Værløse IF (2)
Møllegårdhallen
6.
lørdag
10.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
VG Fodbold (1)
Møllegårdhallen
6.
lørdag
10.30
Ramløse IF
-
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (09) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
6.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
Nødebo IF
Møllegårdhallen
6.
lørdag
14.20
Asnæs BK
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold (1)
Møllegårdhallen
6.
lørdag
14.50
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
FC Rudersdal
Møllegårdhallen
6.
lørdag
15.10
Torslunde-Ishøj IF
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold (1)
Møllegårdhallen
6.
lørdag
16.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Svogerslev BK (1)
Blovstrød idrætsanlæg
6.
lørdag
16.20
Kirke Hyllinge IF
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Helsinge Fodbold (2)
Blovstrød idrætsanlæg
6.
lørdag
16.40
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Tuse IF
Blovstrød idrætsanlæg
6.
lørdag
17.00
Gevninge IF
-
Herrer
U14
Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 2
Blovstrød idrætsanlæg
Helsinge Fodbold (2)
Blovstrød idrætsanlæg
7.
søndag
12.00
Sorø Freja
-
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1
Sorø Stadion, Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Sorø Stadion, Kunstgræs
7.
søndag
17.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge A+B (10) Futsal 7/11-21 • Pulje 1
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK
Tune Hallen
7.
søndag
17.40
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U12
U12 drenge A+B (10) Futsal 7/11-21 • Pulje 1
Tune Hallen
Helsinge Fodbold
Tune Hallen
7.
søndag
18.10
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge A+B (10) Futsal 7/11-21 • Pulje 1
Tune Hallen
BSF (1)
Tune Hallen
7.
søndag
18.30
FC Hornsherred
-
Herrer
U12
U12 drenge A+B (10) Futsal 7/11-21 • Pulje 1
Tune Hallen
Helsinge Fodbold
Tune Hallen
20.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold 2
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
FIF, Hillerød
Helsinge Stadion Kunstgræs
20.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 • Pulje 3
Helsinge Stadion Kunstgræs
Hundested IK
Helsinge Stadion Kunstgræs
20.
lørdag
10.00
Hillerød Fodbold
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
21.
søndag
14.20
Slangerup & Omegn IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Helsinge Fodbold
Strøby-hallen
21.
søndag
14.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Frederiksværk Fodbold Klub
Strøby-hallen
21.
søndag
15.20
B. 1973, Herlev
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Helsinge Fodbold
Strøby-hallen
21.
søndag
15.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge Futsal B (05) • Pulje 1
Strøby-hallen
Bagsværd BK
Strøby-hallen

Banebooking HF

Uge
Dag
UGE 43
25. oktober 2021 - 01. november 2021
mandag 25. oktober 2021
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Banebooking

Uge
Dag
UGE 43
25. oktober 2021 - 01. november 2021
mandag 25. oktober 2021
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22