Menu

VI ER SPONSORER

Hos Helsinge Fodbold er der mange måder at bidrage til klubben på.

De forskellige sponsor pakker kan du læse om HER

Men herunder kan du se dem der allerede har taget et valg om at støtte og blive en del af fællesskabet.

SPONSORER

 

 


TRØJE SPONSOR

Søegaard Far FixPhone Hillerød Ole Jæger Helsinge

Rex Cykler Helsinge

Safe-tech Tømrer- og snedkermester
Børge Nielsen A/S
 

 

 

 


MÅLAKTIONÆR

Helsinge Outlet Nybolig Helsinge Søegaard´s far FixPhone Hillerød
Safe-tech Tex Pert Helsinge Bijé Camping Helsinge Pizza Huset Alsønderup

Rex Cykler Helsinge

Helsinge Pizza Helene Muff Helsinge Sportigan Helsinge
Ilse Lykke Helsinge Buwi Helsinge Murer Henning EDC Bent NIelsen A/S

VIL DU OGSÅ VÆRE MED  - kontakt os HER

NYHED 16. september kl. 18:59
Målmandstræning Målmandstræning i Helsinge Fodbold
NYHED
25. juli kl. 12:06 Fodboldskole 2022.
NYHED
26. juni kl. 12:57 U14 sølvmedaljer ved SM
NYHED
09. juni kl. 17:31 Trænerskifte senior 1
NYHED
29. maj kl. 10:25 Pokalmester 2022
KAMP PROGRAM
Oktober 2022
4.
tirsdag
17.30
Frederiksværk Fodbold Klub
livescore
3 - 1
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Frederiksværk Stadion
Bane 4 - Kunstbane
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
Bane 4 - Kunstbane
5.
onsdag
17.15
Hørsholm-Usserød IK
Marken 10
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Bane 11
Helsinge Fodbold
Marken 9
Hørsholm Idrætspark
Bane 11
5.
onsdag
17.15
Helsinge Fodbold (1)
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
7.
fredag
17.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
FFB
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
7.
fredag
17.30
Frederikssund FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
7.
fredag
18.30
Bagsværd BK
Omklædning 4 (kvinder)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 3)
Helsinge Fodbold (1)
Omklædning 3 (kvinder)
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 3)
8.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Melby-Liseleje IF (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.00
Græsted IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
10.00
Gilleleje FK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
8.
lørdag
10.00
Frem Hellebæk
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
8.
lørdag
10.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Nødebo IF
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Helsinge Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Hørsholm-Usserød IK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Helsinge Fodbold (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
IS Skævinge
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
Fredensborg BI (1)
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
8.
lørdag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
Humlebæk BK
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
8.
lørdag
11.00
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Helsinge Fodbold
Helsingør Idrætspark
8.
lørdag
11.00
Hillerød Fodbold (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Helsinge Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.15
Hørsholm-Usserød IK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
8.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.20
Frem Hellebæk
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Store Lyngby IF
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
8.
lørdag
11.30
FIF, Hillerød
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
FIF-Stadion Kunstgræs
8.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Store Lyngby IF
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
8.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Hørsholm-Usserød IK (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Melby-Liseleje IF (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 8 (5m)
Ålholm IF (2)
Hørsholm Idrætspark
Bane 8 (5m)
8.
lørdag
12.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Fløng-Hedehusene Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Virum-Sorgenfri
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
9.
søndag
10.00
FC Rudersdal
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Helsinge Fodbold
Rundforbi Stadion
9.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (1)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.00
Vejby IF
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
9.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Rosenhøj BK
Virum Stadion
9.
søndag
10.25
Store Lyngby IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Rødvig G&I
Brede Idrætsplads
9.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Espergærde IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
9.
søndag
11.00
Farum BK (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
9.
søndag
11.15
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Hillerød Fodbold (2)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
11.15
Brede IF
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
9.
søndag
11.40
Svogerslev BK
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
9.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Lundtofte Boldklub
Brede Idrætsplads
9.
søndag
12.05
Blistrup SI (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
9.
søndag
12.20
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
9.
søndag
12.30
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
9.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Melby-Liseleje IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
9.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
FC Holte
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
9.
søndag
15.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U18
Træningskamp U18 Piger 1 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
10.
mandag
17.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
10.
mandag
20.00
Skjold Birkerød
-
Herrer
M+40
Veteran-LP • Pulje 1
Birkerød Stadion
Helsinge Fodbold
Birkerød Stadion
11.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold (2)
Omklædning 5
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 • P1
Helsinge Stadion
Bane 6(kunstgræs)
Vanløse (Ø1)
Omklædning 8
Helsinge Stadion
Bane 6(kunstgræs)
11.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 • P1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Vanløse (Ø1)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
12.
onsdag
18.00
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
IS Skævinge
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
15.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FIF, Hillerød
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
13.00
VTF (Vejby/Tisvilde)
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Vejby Idrætsplads
16.
søndag
11.00
Kirke Hyllinge IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Kirke Hyllinge Stadion
Helsinge Fodbold
Kirke Hyllinge Stadion
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
22.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FC Hornsherred
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
22.
lørdag
15.30
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
24.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Vapnagård FK 72
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
26.
onsdag
18.00
Jægerspris IK
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
29.
lørdag
13.00
Frederikssund IK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
30.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Espergærde IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)

Banebooking

Uge
Dag
UGE 40
03. oktober 2022 - 10. oktober 2022
tirsdag 04. oktober 2022
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22