Menu
NYHED 02. november kl. 11:56
Indkaldelse til Generalforsamling 2021
NYHED
15. oktober kl. 17:30 Efterårsferie energi i HSI
NYHED
09. august kl. 08:59 Nr. 7 stempler ud
NYHED
16. juli kl. 11:12 Søger piger i alderen fra 9-11 år!!
NYHED
16. april kl. 09:02 DBU Fodboldskole i uge 30
KAMP PROGRAM
November 2021
30.
tirsdag
20.30
Karlslunde IF
Omklædning 4
-
Herrer
M+32
VinterBOLD 7/8-mands M+32 1 • Pulje 1
Karlslunde Stadion
Kunsten CD (8-mands)
Helsinge Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Kunsten CD (8-mands)
December 2021
4.
lørdag
11.00
FC Hornsherred
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 2
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
4.
lørdag
11.15
Kr. Værløse IF 2
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 3
Stavnsholt
Helsinge Fodbold 2
Stavnsholt
4.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Espergærde IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
5.
søndag
13.00
Fredensborg BI
Omkl. 1 FRB. Hallen Damer
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 1
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
Helsinge Fodbold
Omkl. 1 FRB. Hallen Damer
Fredensborg Stadion
Bane 2 - Kunststofbanen - 11-mands
5.
søndag
13.30
Slangerup & Omegn IF 1
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 3
Slangerup Stadion
Helsinge Fodbold 2
Slangerup Stadion
5.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
Hørsholm-Usserød IK 1
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3A / kunst (8:8)
6.
mandag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
VinterBOLD 7/8-mands M+32 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
KFUM BK, Roskilde
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
7.
tirsdag
18.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
VinterBold U-19 Drenge Mester • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
IF Skjold Birkerød
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
11.
lørdag
09.40
Værløse BK 2
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8 • Pulje 3
Værløse Stadion
Kunstgræs B
Helsinge Fodbold
Værløse Stadion
Kunstgræs B
11.
lørdag
13.00
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 2
Hillerød Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion Kunstgræs
12.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Brede IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
12.
søndag
10.00
IF Skjold Birkerød 1
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Birkerød Stadion
K1
Helsinge Fodbold
Birkerød Stadion
K1
12.
søndag
10.25
Hareskov IF 2
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Birkerød Stadion
K1
Helsinge Fodbold
Birkerød Stadion
K1
12.
søndag
10.50
Ølstykke FC 2
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Birkerød Stadion
K1
Helsinge Fodbold
Birkerød Stadion
K1
12.
søndag
12.00
Allerød Fodbold Klub
-
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 1
Allerød Idrætspark Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark Kunstgræs
12.
søndag
12.00
Frem Hellebæk
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Pedella Park Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Pedella Park Kunstgræs
12.
søndag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U16
VinterBold U16 Drenge Mester • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
HIK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
12.
søndag
13.20
Brøndbyernes IF
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
12.
søndag
13.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
BK Avarta
Møllegårdhallen
12.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
Herstedøster IC
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3B / kunst (8:8)
12.
søndag
14.00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Helsinge Fodbold
Møllegårdhallen
12.
søndag
14.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (11)beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Møllegårdhallen
12.
søndag
16.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U19
VinterBold U-19 Drenge Mester • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Bagsværd Stadion Kunstgræs
13.
mandag
19.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
VinterBOLD 7/8-mands M+32 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Hundige BK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
17.
fredag
17.45
Brødeskov IF
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 1
Brødeskov Stadion Kunst
Helsinge Fodbold
Brødeskov Stadion Kunst
18.
lørdag
12.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 4 • Pulje 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
FFB
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
18.
lørdag
12.30
Bagsværd BK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Bagsværd Stadion Kunstgræs
18.
lørdag
16.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
Farum BK
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
19.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK 1
-
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 • Pulje 2
Karsemosegård Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Karsemosegård Kunstgræs
19.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 1
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion Kunstgræs
Bane 3 / kunst (11:11)