Menu

INFO

I udendørssæsonen har vi tilmeldt 3 stk. 5 mandshold - et hold i række A, et hold i række C og et hold i begynderrækken.

 

Tilmelding, spillested og kamptidspunkt vil blive meldt ud på Facebook (Helsinge fodbold, årgang 2010).

 

Bh/ Tommi, Jesper og Casper

Spillerliste

ingen img
Ahmed Hussain
ingen img
Anders Bille-Fredsbo
profil
Bertram Klint Thomsen
profil
Elias Werge Herskind
ingen img
Emil Deleuran
ingen img
Emir Ünal
ingen img
Frederik Bergholt
profil
Frederik Bonnesen
profil
Frederik Hjorth Mathiesen
ingen img
Gustav Alsen
ingen img
Gustav Valentin Bringskov
ingen img
Jeppe Emil Langford Danielsen
profil
Laurits Gade
profil
Lucah Christensen
ingen img
Lukas Mathiesen
ingen img
Malthe Meyer Hvidberg
ingen img
Marcus Lajer Madsen
ingen img
Mikas Kjærsland Rasmussen
ingen img
Nicolai Juel Bøge Westring
ingen img
Noah Alexander Haubroe Fly
ingen img
Philip Nastasijevic
ingen img
Sebastian Higson
ingen img
Sigfus Nakel
profil
Vincent Bregnbak
profil
William Arthur Skytte
profil
William Munkholm Fischer
ingen img
William Steen
profil
Willum Staal Brok

KampprogramU12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3

August 2021

Helsinge Fodbold
15. aug
Kl. 12.30
Hjemme
Helsinge Stadion

KFUM BK, Roskilde

Karlslunde IF
21. aug
Kl. 10.00
Ude
Karlslunde Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
29. aug
Kl. 12.15
Hjemme
Helsinge Stadion

Solrød FC
September 2021

Hørsholm-Usserød IK
5. sep
Kl. 10.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
12. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Tune IF

FC Rudersdal
19. sep
Kl. 10.30
Ude
Rundforbi Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
26. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Roskilde Boldklub
Oktober 2021

Helsinge Fodbold
3. okt
Kl. 12.15
Hjemme
Helsinge Stadion

Vallensbæk IF

Greve Fodbold (2)
10. okt
Kl. 11.30
Ude
Greve Idræts Center

Helsinge Fodbold

KampprogramU12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2

August 2021

Helsinge Fodbold
14. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Frederikssund FB

Ålholm IF
21. aug
Kl. 10.30
Ude
Ålholmskolen

Helsinge Fodbold

Slangerup & Omegn IF
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Slangerup Stadion

Helsinge Fodbold
September 2021

Helsinge Fodbold
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Farum BK

Store Lyngby IF
11. sep
Kl. 10.00
Ude
St. Lyngby Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Hillerød Fodbold

Slagslunde-Ganløse IF
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Gryden kunstgræs

Helsinge Fodbold
Oktober 2021

Helsinge Fodbold
2. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

FC Hornsherred

Allerød Fodbold Klub
9. okt
Kl. 11.00
Ude
Allerød Idrætspark

Helsinge Fodbold

StillingU12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Rudersdal 0 0 0 0 0
2 Greve Fodbold (2) 0 0 0 0 0
3 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
4 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
5 Karlslunde IF 0 0 0 0 0
6 KFUM BK, Roskilde 0 0 0 0 0
7 Roskilde Boldklub 0 0 0 0 0
8 Solrød FC 0 0 0 0 0
9 Tune IF 0 0 0 0 0
10 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0

StillingU12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub 0 0 0 0 0
2 Farum BK 0 0 0 0 0
3 FC Hornsherred 0 0 0 0 0
4 Frederikssund FB 0 0 0 0 0
5 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
6 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
7 Slagslunde-Ganløse IF 0 0 0 0 0
8 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0
9 Store Lyngby IF 0 0 0 0 0
10 Ålholm IF 0 0 0 0 0