Menu

Fodboldskole 2022 uge 30

Klik på nedenstående link og tilmeld dig til Helsinge Fodbolds fodboldskole 2022 uge 30:

https://fodboldskole.dbu.dk/for-deltagere/find-din-fodboldskole 

 

NYHED 16. september kl. 18:59
Målmandstræning Målmandstræning i Helsinge Fodbold
NYHED
25. juli kl. 12:06 Fodboldskole 2022.
NYHED
26. juni kl. 12:57 U14 sølvmedaljer ved SM
NYHED
09. juni kl. 17:31 Trænerskifte senior 1
NYHED
29. maj kl. 10:25 Pokalmester 2022
KAMP PROGRAM
Oktober 2022
4.
tirsdag
17.30
Frederiksværk Fodbold Klub
livescore
3 - 1
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Frederiksværk Stadion
Bane 4 - Kunstbane
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
Bane 4 - Kunstbane
5.
onsdag
17.15
Hørsholm-Usserød IK
Marken 10
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 1
Hørsholm Idrætspark
Bane 11
Helsinge Fodbold
Marken 9
Hørsholm Idrætspark
Bane 11
5.
onsdag
17.15
Helsinge Fodbold (1)
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
7.
fredag
17.30
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
FFB
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
7.
fredag
17.30
Frederikssund FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
7.
fredag
18.30
Bagsværd BK
Omklædning 4 (kvinder)
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 3)
Helsinge Fodbold (1)
Omklædning 3 (kvinder)
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Bagsværd Kunstbane 8 M. (Bane 3)
8.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Melby-Liseleje IF (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.00
Græsted IF
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
10.00
Gilleleje FK
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
8.
lørdag
10.00
Frem Hellebæk
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
8.
lørdag
10.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Nødebo IF
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Helsinge Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Hørsholm-Usserød IK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Helsinge Fodbold (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
IS Skævinge
Karsemosegård
8.
lørdag
10.40
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
Fredensborg BI (1)
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 4A (5:5)
8.
lørdag
10.50
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
Humlebæk BK
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
8.
lørdag
11.00
Helsingør IF Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
Helsinge Fodbold
Helsingør Idrætspark
8.
lørdag
11.00
Hillerød Fodbold (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Helsinge Fodbold (2)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.15
Hørsholm-Usserød IK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
Helsinge Fodbold
Hørsholm Idrætspark
Bane 7 (5m)
8.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hillerød Fodbold (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.20
Frem Hellebæk
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Helsinge Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
11.20
Helsinge Fodbold
Kælder Hal 1 rum 11
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
Store Lyngby IF
Kælder Hal 1 rum 12
Helsinge Stadion
Bane 4B (5:5)
8.
lørdag
11.30
FIF, Hillerød
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 1
FIF-Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
FIF-Stadion Kunstgræs
8.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Store Lyngby IF
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
8.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Karsemosegård
Hørsholm-Usserød IK (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Melby-Liseleje IF (1)
Karsemosegård
8.
lørdag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 8 (5m)
Ålholm IF (2)
Hørsholm Idrætspark
Bane 8 (5m)
8.
lørdag
12.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 4
Karsemosegård
Fløng-Hedehusene Fodbold
Karsemosegård
8.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Virum-Sorgenfri
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
9.
søndag
10.00
FC Rudersdal
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Helsinge Fodbold
Rundforbi Stadion
9.
søndag
10.00
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub (1)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.00
Vejby IF
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
9.
søndag
10.20
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Rosenhøj BK
Virum Stadion
9.
søndag
10.25
Store Lyngby IF
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
9.
søndag
10.25
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Rødvig G&I
Brede Idrætsplads
9.
søndag
11.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
Espergærde IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
9.
søndag
11.00
Farum BK (1)
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
9.
søndag
11.15
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Hillerød Fodbold (2)
Allerød Idrætspark
9.
søndag
11.15
Brede IF
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Brede Idrætsplads
9.
søndag
11.40
Svogerslev BK
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
9.
søndag
11.40
Helsinge Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge 5-mands(11) begynder-9.oktober Medaljes • Pulje 1
Brede Idrætsplads
Lundtofte Boldklub
Brede Idrætsplads
9.
søndag
12.05
Blistrup SI (2)
-
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 10
Allerød Idrætspark
Helsinge Fodbold
Allerød Idrætspark
9.
søndag
12.20
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne • Pulje 1
Virum Stadion
Helsinge Fodbold
Virum Stadion
9.
søndag
12.30
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (06) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
Helsinge Fodbold
Hillerød Stadion
9.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Melby-Liseleje IF
Hal 5rum 4
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
9.
søndag
14.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
FC Holte
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 6 (11:11)
9.
søndag
15.00
Husum Bk
Omklædning 6
-
Kvinder
U18
Træningskamp U18 Piger 1 • Pulje 1
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Omklædning 5
Husumparken
Bane 1 (11-mands) - Kunstgræs
10.
mandag
17.15
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
10.
mandag
20.00
Skjold Birkerød
-
Herrer
M+40
Veteran-LP • Pulje 1
Birkerød Stadion
Helsinge Fodbold
Birkerød Stadion
11.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold (2)
Omklædning 5
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 • P1
Helsinge Stadion
Bane 6(kunstgræs)
Vanløse (Ø1)
Omklædning 8
Helsinge Stadion
Bane 6(kunstgræs)
11.
tirsdag
19.00
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U17
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 • P1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Vanløse (Ø1)
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
12.
onsdag
18.00
Helsinge Fodbold (2)
Hal 5 rum 1
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
Slangerup & Omegn IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3A / kunst (8:8)
15.
lørdag
10.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
IS Skævinge
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 2A (8:8)
15.
lørdag
11.30
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FIF, Hillerød
Hal 5 rum 3
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
15.
lørdag
13.00
VTF (Vejby/Tisvilde)
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Vejby Idrætsplads
Helsinge Fodbold
Vejby Idrætsplads
16.
søndag
11.00
Kirke Hyllinge IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Kirke Hyllinge Stadion
Helsinge Fodbold
Kirke Hyllinge Stadion
16.
søndag
12.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Hørsholm-Usserød IK
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
22.
lørdag
14.00
Helsinge Fodbold
Klubhus A
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
FC Hornsherred
Hal 5 rum 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
22.
lørdag
15.30
Frederiksværk FK
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Stadion
24.
mandag
19.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
M+32
Old Boys-LP • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
Vapnagård FK 72
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 3 / kunst (11:11)
26.
onsdag
18.00
Jægerspris IK
-
Herrer
M+55
8-mands +55 1 - 2022 • Pulje 1
Skibby Stadion Kunstgræs
Helsinge Fodbold
Skibby Stadion Kunstgræs
29.
lørdag
13.00
Frederikssund IK (1)
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 1
Frederikssund Stadion
Helsinge Fodbold
Frederikssund Stadion
30.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
Hal 5 rum 1
-
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)
Espergærde IF
Hal 5 rum 2
Helsinge Stadion
Bane 1 (11:11)