Menu

Træningstider

image Helsinge fodbold, U8, årgang 2010

Vi træner udendørs hver mandag og onsdag kl. 17.00 - 18.30 på banerne bag Helsinge Hallen

 

Husk tilmelding til vores Facebook side "Helsinge fodbold årgang 2010". Her bliver der løbende opdateret med nyheder, tilmelding til kampe mv.
Bh/Tommi, Jesper og Casper

KampprogramU12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3

August 2021

Helsinge Fodbold
15. aug
Kl. 12.30
Hjemme
Helsinge Stadion

KFUM BK, Roskilde

Karlslunde IF
21. aug
Kl. 10.00
Ude
Karlslunde Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
29. aug
Kl. 12.15
Hjemme
Helsinge Stadion

Solrød FC
September 2021

Hørsholm-Usserød IK
5. sep
Kl. 10.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
12. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Tune IF

FC Rudersdal
19. sep
Kl. 10.30
Ude
Rundforbi Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
26. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Roskilde Boldklub
Oktober 2021

Helsinge Fodbold
3. okt
Kl. 12.15
Hjemme
Helsinge Stadion

Vallensbæk IF

Greve Fodbold (2)
10. okt
Kl. 11.30
Ude
Greve Idræts Center

Helsinge Fodbold

KampprogramU12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2

August 2021

Helsinge Fodbold
14. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Frederikssund FB

Ålholm IF
21. aug
Kl. 10.30
Ude
Ålholmskolen

Helsinge Fodbold

Slangerup & Omegn IF
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Slangerup Stadion

Helsinge Fodbold
September 2021

Helsinge Fodbold
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Farum BK

Store Lyngby IF
11. sep
Kl. 10.00
Ude
St. Lyngby Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Hillerød Fodbold

Slagslunde-Ganløse IF
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Gryden kunstgræs

Helsinge Fodbold
Oktober 2021

Helsinge Fodbold
2. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

FC Hornsherred

Allerød Fodbold Klub
9. okt
Kl. 11.00
Ude
Allerød Idrætspark

Helsinge Fodbold

StillingU12 Drenge SU 8-mands (10) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Rudersdal 0 0 0 0 0
2 Greve Fodbold (2) 0 0 0 0 0
3 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
4 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
5 Karlslunde IF 0 0 0 0 0
6 KFUM BK, Roskilde 0 0 0 0 0
7 Roskilde Boldklub 0 0 0 0 0
8 Solrød FC 0 0 0 0 0
9 Tune IF 0 0 0 0 0
10 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0

StillingU12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub 0 0 0 0 0
2 Farum BK 0 0 0 0 0
3 FC Hornsherred 0 0 0 0 0
4 Frederikssund FB 0 0 0 0 0
5 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
6 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
7 Slagslunde-Ganløse IF 0 0 0 0 0
8 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0
9 Store Lyngby IF 0 0 0 0 0
10 Ålholm IF 0 0 0 0 0