Menu

INFO

Vi har i forårssæsonen tilmeldt 2 8 mands hold til turnering. 1 hold i række 1 og 1 hold i række 3.

 

Information om kampe, tilmelding og udtagelse foregår via DBU app'en/Kampklar.

 

Bh/ Jonas og Tom

Spillerliste

ingen img
Albert Blomquist
ingen img
Amalie Bidstrup Andersen
profil
Anton Rytter Albertsen
profil
Avan Fandi
ingen img
Berim Ibrahim
ingen img
Carlo Helmuth Iversen
profil
Cashmir Høegh
profil
Damian Dibbern
ingen img
Daniel Holst Nielsen
ingen img
Elliot Sejer Kofod-Mortensen
ingen img
Jeff Avaricio
profil
Jonathan Brønserud Lund Bregninge
ingen img
Juliusz Janeczko
profil
Liam Niebuhr-Dreier
ingen img
Louis Slot Dabelsteen
ingen img
Lucas Bakbøl Lownsbrough
ingen img
Lucas Heide Clausen
profil
Magnus Djurhuus Nielsen
profil
Malik Hakan Kalayci
ingen img
Max Andersen
ingen img
Mikkel Eliott Horslev Jensen
profil
Mohammed Mousa
profil
Nicolaj Edren Petersen
ingen img
Oscar Dinsen
profil
Qais Omar
profil
Salar Mousa
ingen img
Sebastian Stendevad
ingen img
Sedat Gültekin
ingen img
Storm Louie, Dyhl, Molzen
ingen img
Thomas Andersen
profil
Tobias Christensen

KampprogramU12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

August 2022

Hørsholm-Usserød IK
5 - 1
livescore
Ude
Hørsholm Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
20. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Helsinge Stadion

FC Holte

Hundested IK
27. aug
Kl. 10.00
Ude
Hundested Stadion

Helsinge Fodbold
September 2022

Helsinge Fodbold
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Allerød Fodbold Klub (2)

IF Skjold Birkerød
10. sep
Kl. 11.00
Ude
Birkerød Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
16. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Helsinge Stadion

Helsingør IF Fodbold

Helsinge Fodbold
23. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Helsinge Stadion

Snekkersten IF
Oktober 2022

Nivå-Kokkedal FK
2. okt
Kl. 10.00
Ude
Karsemosegård

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
9. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Espergærde IF

KampprogramU12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

August 2022

Helsinge Fodbold
1 - 2
livescore
Hjemme
Helsinge Stadion

IF Skjold Birkerød

Allerød Fodbold Klub (3)
17. aug
Kl. 17.15
Ude
Allerød Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
25. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Brødeskov IF
September 2022

Hillerød Fodbold
3. sep
Kl. 13.00
Ude
Hillerød Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
8. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Bagsværd BK

BFC Lundegården
17. sep
Kl. 11.15
Ude
Skovmarkskolen

Helsinge Fodbold

Farum BK
25. sep
Kl. 11.15
Ude
Farum Park

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
29. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Frederiksværk Fodbold Klub
Oktober 2022

Frederikssund FB
7. okt
Kl. 17.30
Ude
Frederikssund Stadion

Helsinge Fodbold

StillingU12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Snekkersten IF 1 1 0 0 3
2 Hørsholm-Usserød IK 1 1 0 0 3
3 IF Skjold Birkerød 1 1 0 0 3
4 Allerød Fodbold Klub (2) 1 1 0 0 3
5 Nivå-Kokkedal FK 1 1 0 0 3
6 Helsingør IF Fodbold 1 0 0 1 0
7 Hundested IK 1 0 0 1 0
8 FC Holte 1 0 0 1 0
9 Espergærde IF 1 0 0 1 0
10 Helsinge Fodbold 1 0 0 1 0

StillingU12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub (3) 1 1 0 0 3
2 Bagsværd BK 1 1 0 0 3
3 Frederikssund FB 1 1 0 0 3
4 IF Skjold Birkerød 1 1 0 0 3
5 Farum BK 0 0 0 0 0
6 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
7 Helsinge Fodbold 1 0 0 1 0
8 Frederiksværk Fodbold Klub 1 0 0 1 0
9 Brødeskov IF 1 0 0 1 0
10 BFC Lundegården 1 0 0 1 0

Næste kampU12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Hjemme mod
FC Holte
20. aug
Kl. 12.00
Helsinge Stadion
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår - Pulje 1

Næste kampU12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår • Pulje 1

Ude mod
Allerød Fodbold Klub (3)
17. aug
Kl. 17.15
Allerød Idrætspark
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår - Pulje 1