Menu

U19 Drenge - årg. 2003-2004

        U-19 Fodbold i Helsinge Fodboldklub!

        U-19 Drenge Mesterrække & U-19 Drenge Række 2      

KampprogramU19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1

August 2021

Helsinge Fodbold
12. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Herfølge BK

Virum-Sorgenfri BK
20. aug
Kl. 18.00
Ude
Virum Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
28. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Hillerød Fodbold
September 2021

Helsinge Fodbold
4. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Raklev GI

IF Skjold Birkerød
11. sep
Kl. 13.00
Ude
Birkerød Stadion

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
18. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Lyngby Boldklub

Ølstykke FC
25. sep
Kl. 15.00
Ude
Ølstykke Stadion

Helsinge Fodbold
Oktober 2021

Helsinge Fodbold
2. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Snekkersten IF

Allerød Fodbold Klub
10. okt
Kl. 13.00
Ude
Allerød Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
16. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Hørsholm-Usserød IK

Køge BK
23. okt
Kl. 13.00
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
30. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Bagsværd BK
November 2021

Sorø Freja
5. nov
Kl. 19.00
Ude
Sorø Stadion, Kunstgræs

Helsinge Fodbold

KampprogramU19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 1

August 2021

Helsinge Fodbold
10. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Fredensborg BI

Slagslunde-Ganløse IF
22. aug
Kl. 11.30
Ude
Gryden kunstgræs

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
28. aug
Kl. 14.00
Hjemme
Helsinge Stadion

IF Skjold Birkerød
September 2021

VTF (Vejby/Tisvilde)
7. sep
Kl. 18.00
Ude
Vejby Idrætsplads

Helsinge Fodbold

Helsinge Fodbold
11. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Farum BK

Helsingør IF Fodbold
16. sep
Kl. 18.15
Ude
Helsingør Idrætspark

Helsinge Fodbold

Lynge-Uggeløse IF
26. sep
Kl. 13.00
Ude
Lyngehallen

Helsinge Fodbold
Oktober 2021

Helsinge Fodbold
2. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Helsinge Stadion

Slangerup & Omegn IF

Humlebæk BK
10. okt
Kl. 12.00
Ude
Humlebæk Stadion

Helsinge Fodbold

StillingU19 Drenge Mester (03-04) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub 0 0 0 0 0
2 Bagsværd BK 0 0 0 0 0
3 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
4 Herfølge BK 0 0 0 0 0
5 Hillerød Fodbold 0 0 0 0 0
6 Hørsholm-Usserød IK 0 0 0 0 0
7 IF Skjold Birkerød 0 0 0 0 0
8 Køge BK 0 0 0 0 0
9 Lyngby Boldklub 0 0 0 0 0
10 Raklev GI 0 0 0 0 0
11 Snekkersten IF 0 0 0 0 0
12 Sorø Freja 0 0 0 0 0
13 Virum-Sorgenfri BK 0 0 0 0 0
14 Ølstykke FC 0 0 0 0 0

StillingU19 Drenge 2 (03-04) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Farum BK 0 0 0 0 0
2 Fredensborg BI 0 0 0 0 0
3 Helsinge Fodbold 0 0 0 0 0
4 Helsingør IF Fodbold 0 0 0 0 0
5 Humlebæk BK 0 0 0 0 0
6 IF Skjold Birkerød 0 0 0 0 0
7 Lynge-Uggeløse IF 0 0 0 0 0
8 Slagslunde-Ganløse IF 0 0 0 0 0
9 Slangerup & Omegn IF 0 0 0 0 0
10 VTF (Vejby/Tisvilde) 0 0 0 0 0

Drenge 04 Trænere & Ledere

Assistenttræner
ingen img
Jacob Andersen
Holdleder
profilepic
Lars Torp Larsen
Træner hold 2
ingen img
Henrik Kliim
Holdleder
ingen img
Nynne Majbrith Michelini